Modne buty do biura

Wakacje dobiegają końca. Najwyższy czas, po letnich podróżach wrócić do pracowniczej rzeczywistości. Jak to przystało na nas robimy to oczywiście w wielkim stylu. Jak? Przemycając do biura trendy z wybiegów. Przed wami modne buty, które sprawdzą się również w pracy.

W biurowej modzie zazwyczaj obowiązują pewne reguły dotyczące ubrań, akcesoriów czy butów. Jeśli chodzi o ten ostatni wymieniony element, to najważniejszą zasadą jest by obuwie zakrywało palce i pięty, reszta chwytów jest w większości miejsc dozwolona. Dzięki temu mamy nieco większe pole do popisu w sprawię modnego, ale nie krzykliwego stroju do pracy. Modne buty sezonu to kowbojki, wysokie kozaki, wszystko co na okrągłym, zaokrąglonym lub architektonicznym obcasie oraz obuwie, które posiadają takie elementy jak pióra, wiązania, klamerki czy błyskotki.

W biurze można traktować obuwie jako biżuteria, niech dodadzą one stylizacji modowego sznytu. Wysokie skórzane kozaki w stylu lat 70. połączone z plisowaną spódnica? Jak najbardziej tak! Kowbojki i kwiecista sukienka – oczywiście! Nie zapominaj też o szpilkach, które nigdy z mody nie wychodzą. Staraj się jednak wybierać takie, które będą miały w sobie pewne elementy dekoracyjne – kamienie, hafty, piórka czy nawet wiązania. Warto bawić się butami, gdyż ze zwykłej garsonki potrafią zrobić zestaw godny wystąpienia na wybiegu Chanel.

źródło: Pakamera.pl