Moda bez ograniczeń - Synthetic 100% natural

Moda z każdym sezonem coraz bardziej przestaje patrzeć na płciowe podziały. Zarówno w kolekcjach dużych domów mody, jak i ogólnoświatowych sieciówek pojawiają się uniseksowe kolekcje. Polska marka Synthetic 100% natural również stawia na modę bez ograniczeń!

Markę Synthetic 100% natural najlepiej można określić słowami – czysta, surowa, minimalistyczna i geometryczna. Projekty są tutaj dodatkiem do osobowości i charakteru użytkownika, tworzą one pewnego rodzaju bazę. Nieszablonowe, eleganckie i awangardowo wygodne projekty mają na celu stworzenie nowego rodzaju miejskiej odzieży, której atrakcyjność podbija jeszcze fakt produkcji w małych, czasami wręcz elitarnych seriach.

Świadome projektowanie wyrazistej, tekstylnej bryły to zwycięstwo formy nad płciową atrakcyjnością. Monochromatyczność oparta głównie o czerń sprawia, że ubrania w klarowny i szlachetny sposób podkreślają unikatową osobowość człowieka. – mówi serce i umył marki, Katarzyna Łozicka-Matkowska. Założycielka marki w oryginalny sposób połączyła artystyczne, malarskie wykształcenie z wieloletnim doświadczeniem w branży odzieżowej.

Synthetic 100% natural to nie tylko nieszablonowe projekty, które z pewnością wywołają zainteresowanie wśród obserwatorów. Ta polska marka to przede wszystkim dbałość o jak najwyższą jakość materiałów, jak i sprawiedliwe zasady ludzkiej współpracy. Wszystkie ubrania i dodatki wykonywane są lokalnie, z najwyższym poszanowaniem etyki pracy i środowiska naturalnego. Jeśli więc szukasz mody świadomej, niepowtarzalnej i ciekawej, to ta marka jest absolutnie stworzona dla Ciebie.

Wśród projektów marki znajdziemy bluzy, stylowe płaszcze czy sukienki, które spokojnie można nosić zarówno w dzień, jak i wieczorem. Kolorystyka natomiast utrzymana jest w czerni, co świetnie podkreśla uniseksowy klimat kolekcji. Ubrania Synthetic 100% natural to elegancja przemieszana z miejskim luzem. Idealna mieszanka dla ludzi, którzy szukają niestandardowych rozwiązań dla swoich stylizacji.

Projekty marki Synthetic 100% natural dostępne są już na platformie Pakamera.pl! Poznaj ofertę marki klikając tutaj. Warto również mieć na uwadze fakt, że wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. A ubrania tej polskiej marki to doskonały pomysł na gwiazdkowy prezent. Ucieszy się z niego zdecydowanie każdy fan mody i niepowtarzalnego designu.