Tęsknimy już za wakacjami i ciepłem, i właśnie w tej tęsknocie postanowiliśmy napisać nową piosenkę – tak o powstaniu Golden Fork mówią Magda Kluz i Wojtek Kiełbicki, czyli duet SEALS.

Po wielu miesiącach prób i testów, w końcu na swojej drodze spotkali Wojtka Urbańskiego (RYSY/URBANSKI), który pomógł im otworzyć oczy na nowe podejście i rozwiązania w tworzeniu. Efektem wspólnej pracy jest pierwszy premierowy utwór od blisko siedmiu miesięcy. Golden Fork to w pewnym sensie otwarcie nowego etapu. Młodzi muzycy w taki sposób witają wiosnę!

SEALS na swoim koncie mają debiutancką EPkę wydaną za pomocą siedmiu wyjątkowych teledysków, która podsumowuje pierwsze miesiące wspólnego grania. To oryginalna forma prezentacji swojej twórczości przynajmniej na skalę naszego kraju. Muzycy wystąpili również w Skoda Auto Muzyka z wyboru samej Katarzyny Nosowskiej i zajęli drugie miejsce w prestiżowym konkursie Moico Enjoy Music. Jednak dopiero pierwsze zetknięcie z koncertowaniem sprawiło im najwięcej przyjemności. Duet z Cieszyna do tej pory miał przyjemność grać przed Sorry Boys, Coals oraz BOWNIK, a pod koniec kwietnia rozgrzeje publiczność przed zespołem xxanaxx. Koniec kwietnia będzie dla nich ważny jeszcze z jednego powodu. SEALS zagrają 21 kwietnia na scenie Electronic Beats (klub LAB) podczas Enea Spring Break Festival.

Właśnie tam pokażą się w pełnej krasie i oprawie wizualnej. SEALS już na początku swojej kariery zostali dostrzeżeni przez dziennikarzy Dzień Dobry TVN. Magda i Wojtek w telewizyjnym studiu zaprezentowali widzom swój najpopularniejszy utwór Antymegalomania i zachwycili Marcina Prokopa, który porównał ich muzykę do takich zespołów jak The xx i CHVRCHES. Sami starają się nie opisywać i nie wrzucać swojej twórczości do żadnej gatunkowej szufladki, chcą aby ich muzyka trafiała po prostu prosto w serce i umysł słuchaczy.

Posłuchaj: www.youtube.com/c/sealsmusic