Wspólne spotkania mają wyjątkowe znaczenie, dlatego warto je celebrować. Przyjmując gości w zaciszu własnego domu chcemy zrobić to jak najlepiej. Dzięki współpracy marki Wyborowa od Mistrza z najlepszymi artystami sztuki kulinarnej będziemy do tego świetnie przygotowani! Zamienimy każde spotkanie w chwilę wartą zapamiętania. Najnowsza książka „Mistrzowskie spotkania przy stole” to prawdziwy hołd skierowany ku celebracji wspólnych momentów. A nigdzie tak dobrze się tego nie robi, jak przy wspólnym stole.

Stół – najlepsza platforma społecznościowa
O nieocenionej roli wspólnego spędzania czasu mówi w kampanii „Stół społecznościowy” marka Wyborowa od Mistrza, prawdziwy ekspert w dziedzinie gościnności.  Wraz z ambasadorem Maciejem Zakościelnym, marka zwraca uwagę na dosłowne i metaforyczne podobieństwo stołu do platformy społecznościowej. Przy stole gromadzimy się z bliskimi, rozmawiamy w trybie rzeczywistym, dzielimy materiałami. Książka „Mistrzowskie spotkania przy stole” jest naturalnym rozwinięciem idei powrotu do świata analogowego. Stanowi ona praktyczny przewodnik po świecie spotkań, który pozwoli nam ugościć bliskich w sposób wyjątkowy i niezapomniany. Podobnie jak trunek Wyborowa od Mistrza, wyjątkowa publikacja powstała dzięki pasji, zaangażowaniu i wiedzy płynącej z wieloletnich doświadczeń mistrzów w swoim fachu. Książka jest w swojej formie obcowaniem ze sztuką – sztuką spotkań i kuchni, która podobnie jak trunek Wyborowa od Mistrza powstaje w sposób rzemieślniczy – dzięki pasji i zaangażowaniu jej twórców.

Przewodnik po spotkaniach  z duszą
„Mistrzowskie spotkania przy stole” to prawdziwy ukłon w stronę analogowych wartości. Inspiracją do jej powstawia jest naturalny kontekst spotkań przy stole, jakimi są wspólne posiłki. Dzięki książce poznamy historię i proces powstawania wyjątkowego trunku Wyborowa od Mistrza. Dowiemy się kim jest twórca serca Wódki Wyborowa od Mistrza a także skąd pochodzą najwyższej jakości składniki. Zgłębimy tajniki serwowania trunku i dopasowania go do oryginalnych dań, które z łatwością odtworzymy we własnych domach. Autorami przepisów są cenieni znawcy sztuki kulinarnej. Jednym z nich jest Adriana Marczewska – uczestniczka 4 edycji Top Chef Polska, pasjonatka podróży kulinarnych, szefowa kuchni restauracji WuWu w Warszawie. Nad przepisami pracowali także Michał Gniłka – jeden z najlepszych kucharzy wegańskich w Polsce, Magdalena Łapanowska – ambasadorka ruchu Slow Food w Polsce, oraz Jakub Mikołajczak – kucharz i współwłaściciel pierwszej w Polsce agencji zajmującej się eventami o charakterze kulinarnym.

Codziennie jestem świadkiem magii, jaka dzieje się gdy ludzie gromadzą się przy stole, by wspólnie zjeść posiłek. Towarzyszy temu wyjątkowa atmosfera bliskości, ciepła, jedności. Uważam, że to coś, co w obecnych czasach należy szczególnie pielęgnować” – mówi Adriana Marczewska, Szef Kuchni Warszawskiej restauracji WuWu w Muzeum Polskiej Wódki – „Dlatego właśnie współpraca z marką Wyborowa od Mistrza jest spójna z tym, o co dbam na co dzień, czyli ze wspólnym spędzaniem czasu przy stole.  Cenię sobie inicjatywy, które inspirują ludzi do tego, aby działali razem. Wiem, że wszyscy, którzy nad książką pracowali, włożyli w nią swoje serce”  – dodaje Adriana Marczewska.  

„Praca nad książką była dla nas wyjątkowym doświadczeniem. Uważamy, że to, co w spotkaniach przy wspólnym stole najlepsze – emocje, bliskość, jakość tak spędzanego czasu – to esencja marki Wyborowa. Wódka Wyborowa od Mistrza to trunek rzemieślniczy, powstały dzięki pasji, zaangażowaniu, wyróżniający się wyjątkowym smakiem. To również idealny towarzysz spotkań przy stole – dali temu wyraz wybitni szefowie kuchni, pokazując, jak w rewelacyjny sposób można dopełnić wykwintne potrawy zaprezentowane w książce – mówi Mikołaj Szymborski, Brand Director, Wyborowa Pernod Ricard.