Miley Cyrus. Królowa rozdania nagród GRAMMY AWARDS 2024.

LOS ANGELES, CALIFORNIA - FEBRUARY 04: Miley Cyrus (R) accepts the Best Pop Solo Performance award for “Flowers” from Mariah Carey onstage during the 66th GRAMMY Awards at Crypto.com Arena on February 04, 2024 in Los Angeles, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images for The Recording Academy)
6 / 14

Na gali Grammy 2024 Miley Cyrus, nominowana w aż sześciu kategoriach, ostatecznie zgarnęła dwie prestiżowe statuetki. Jej triumf w kategorii najlepszego wykonania utworu pop za przebój „Flowers” to moment, który potwierdza, że pewne okazje zasługują na wyjątkowe wyróżnienie. Swoim występem artystka skradła show. Wciąż huczy o nim „cały internet”, zachwycając się nie tylko występem, ale również kreacjami, które Miley wybrała na ten wieczór. A jest czym się zachwycać. Łącznie było ich aż pięć i w każdej diva wyglądała zjawiskowo.

Grammy Awards 2024

Noc rozdania nagród Grammy to czas w którym cały świat zatrzymuje oddech, by celebrować wybitne talenty i niezwykłe dokonania w przemyśle muzycznym. Prestiżowe wyróżnienie będące marzeniem chyba każdego muzyka. 66. edycja Grammy Awards odbyła się wieczorem 4 lutego w Crypto.com Arena Los Angeles. Jak co roku spotkali się na niej artyści, producenci, kompozytorzy, by uczestniczyć i świętować najbardziej  niezwykłe dokonania w branży muzycznej.

Miley Cyrus królowa stylu

Miley „żyje na scenie” od najmłodszych lat. W ubiegły weekend 31 latka zdobyła pierwsze statuetki w swojej karierze. Do teraz o jej występie i licznych zmianach kreacji mówi cały Świat. I nie bez powodu. Miley tego wieczoru przebierała się, aż pięć razy. Każdy kolejny strój zapierał dech. W mgnieniu oka została okrzyknięta najlepiej ubraną gwiazdą tegorocznego wydarzenia. Złota, ażurowa sukienka została wykonana na zamówienie przez Maison Margiela – look Kleopatry detronizujący inne gwiazdy.  Kreacja z czerwonego dywanu była złota, całkowicie przezroczysta i wykonana z 14 000 metalowych agrafek w różnych wzorach. 

Fryzura jak ukochanej cioci : Dolly Parton.

Podczas odbierania statuetki Cyrus miała już na sobie kombinezon Toma Forda w stylu lat 70, 

Chwilę później wyszła na scenę w jednej ze swoich najlepszych kreacji tego wieczoru: sukience w stylu vintage od Boba Mackie z wycięciem w talii. Tina Turner look <3

Sukienka bez rękawów miała prześwitujący stanik ozdobiony rzędami kryształków na górze i spódnicę z frędzlami, asymetryczny krój dodawał wymiaru, światła i ruchu, gdy tańczyła na scenie.  

Ten występ musicie obejrzeć w całości:

Kolejną kreacją był perfekcyjny koronkowy kombinezon i diamentowe kolczyki.

Na koniec, odbierając drugą statuetkę Miley Cryrus miała na sobie kreację, którą Gucci stworzyło specjalnie dla artystki. Suknię z jednym rękawem w głębokim odcieniu burgunda. Pokryta była błyszczącymi zdobieniami, lekko dopasowana i miała cienki, odkryty fragment na jednym boku, eksponujący jej klatkę piersiową oraz wiele tatuaży gwiazdy.

Zachwycamy się i nie możemy oderwać wzroku. Zobaczcie sami,