Miley Cyrus. Królowa rozdania nagród GRAMMY AWARDS 2024.

LOS ANGELES, CALIFORNIA - FEBRUARY 04: Miley Cyrus attends the 66th GRAMMY Awards at Crypto.com Arena on February 04, 2024 in Los Angeles, California. (Photo by Emma McIntyre/Getty Images for The Recording Academy)
8 / 14

Na gali Grammy 2024 Miley Cyrus, nominowana w aż sześciu kategoriach, ostatecznie zgarnęła dwie prestiżowe statuetki. Jej triumf w kategorii najlepszego wykonania utworu pop za przebój „Flowers” to moment, który potwierdza, że pewne okazje zasługują na wyjątkowe wyróżnienie. Swoim występem artystka skradła show. Wciąż huczy o nim „cały internet”, zachwycając się nie tylko występem, ale również kreacjami, które Miley wybrała na ten wieczór. A jest czym się zachwycać. Łącznie było ich aż pięć i w każdej diva wyglądała zjawiskowo.

Grammy Awards 2024

Noc rozdania nagród Grammy to czas w którym cały świat zatrzymuje oddech, by celebrować wybitne talenty i niezwykłe dokonania w przemyśle muzycznym. Prestiżowe wyróżnienie będące marzeniem chyba każdego muzyka. 66. edycja Grammy Awards odbyła się wieczorem 4 lutego w Crypto.com Arena Los Angeles. Jak co roku spotkali się na niej artyści, producenci, kompozytorzy, by uczestniczyć i świętować najbardziej  niezwykłe dokonania w branży muzycznej.

Miley Cyrus królowa stylu

Miley „żyje na scenie” od najmłodszych lat. W ubiegły weekend 31 latka zdobyła pierwsze statuetki w swojej karierze. Do teraz o jej występie i licznych zmianach kreacji mówi cały Świat. I nie bez powodu. Miley tego wieczoru przebierała się, aż pięć razy. Każdy kolejny strój zapierał dech. W mgnieniu oka została okrzyknięta najlepiej ubraną gwiazdą tegorocznego wydarzenia. Złota, ażurowa sukienka została wykonana na zamówienie przez Maison Margiela – look Kleopatry detronizujący inne gwiazdy.  Kreacja z czerwonego dywanu była złota, całkowicie przezroczysta i wykonana z 14 000 metalowych agrafek w różnych wzorach. 

Fryzura jak ukochanej cioci : Dolly Parton.

Podczas odbierania statuetki Cyrus miała już na sobie kombinezon Toma Forda w stylu lat 70, 

Chwilę później wyszła na scenę w jednej ze swoich najlepszych kreacji tego wieczoru: sukience w stylu vintage od Boba Mackie z wycięciem w talii. Tina Turner look <3

Sukienka bez rękawów miała prześwitujący stanik ozdobiony rzędami kryształków na górze i spódnicę z frędzlami, asymetryczny krój dodawał wymiaru, światła i ruchu, gdy tańczyła na scenie.  

Ten występ musicie obejrzeć w całości:

Kolejną kreacją był perfekcyjny koronkowy kombinezon i diamentowe kolczyki.

Na koniec, odbierając drugą statuetkę Miley Cryrus miała na sobie kreację, którą Gucci stworzyło specjalnie dla artystki. Suknię z jednym rękawem w głębokim odcieniu burgunda. Pokryta była błyszczącymi zdobieniami, lekko dopasowana i miała cienki, odkryty fragment na jednym boku, eksponujący jej klatkę piersiową oraz wiele tatuaży gwiazdy.

Zachwycamy się i nie możemy oderwać wzroku. Zobaczcie sami,