Meble OTOTO. Oda do minimalizmu.

Przemo i Łukasz robią meble, prywatnie bracia, są założycielami i pomysłodawcami marki OTOTO, stworzonej z miłości do drewna przekazanej przez ojca i dziadka, którzy od zawsze byli stolarzami.

Ich marka to swojego rodzaju oda do minimalizmu. Dzięki swojej prostej formie pozwalają wprowadzić do wnętrza spokój i harmonię. Ich ascetyczność, funkcjonalność, surowość oraz minimalistyczny styl przedstawiają sklejkę w nowym świetle i pozwalają poznać ją jako niezwykły i naturalny materiał. Zobaczcie meble OTOTO

Piękno sklejki polega na dostrzeżeniu jej niedoskonałości i niepowtarzalności. Każda płyta, mimo podobnych cech wspólnych, jest inna. Dzięki temu każdy mebel jest niepowtarzalny, mimo zachowania tej samej formy.

Estetyka i jakość są jednymi z głównych elementów charakteryzujących zarówno proces twórczy jak i późniejszy etap realizacji. Każdy z mebli jest wykonany ręcznie z należytą starannością i dbałością o detale przez lokalnych i doświadczonych stolarzy. W procesie produkcji używana jest odpowiednio wyselekcjonowana sklejka oraz najwyższej jakości okucia.

Meble OTOTO to kolekcja opracowana w 100% z wysokiej jakości sklejki brzozowej, której właściwości sprawiają, że jest ona wytrzymałym, solidnym i ponadczasowym materiałem, choć mylnie utożsamianym z płytą OSB lub płytą wiórową. Sklejka to produkt wykonany z cienkich warstw drewna, sklejanych poprzecznie w stosunku
do usłojenia. Gotowa płyta ma wygląd litego drewna z niepowtarzalnym usłojeniem, które sprawia, że każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju. W przeciwieństwie do litego drewna, sklejki nie pękają, nie paczą się i są łatwe w formowaniu, a meble z niej wykonane zachowują najwyższą jakość pomimo upływu lat.

Te meble możesz w prosty i szybki sposób spersonalizować według własnych potrzeb.

Wszystkie meble wykończone są ekologicznymi i certyfikowanymi olejowoskami firmy OSMO. Ich formuła opracowana została na naturalnych składnikach, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania oraz odporność na ścieranie i zabrudzenia. Kolor wyba- rwienia mebla możesz wybrać spośród 16 odcieni olejowosków jakie mamy w ofercie lub pozostać przy naturalnym kolorze sklejki brzozowej zabezpieczonej lakierem bezbarwnym.

OTOTO znajdziecie w pakamera.pl. O tu: OTOTO meble