Masego, a tak naprawdę Micah Davis to urodzony na Jamajce wokalista i wykształcony muzyk. 29 września wystąpi w warszawskim klubie Proxima w ramach Lady Lady Tour.

Zaczynał grając w lokalnym, kościelnym zespole. Jego oficjalnym fanem został chociażby Kaytranada, a sceniczny wizerunek artysty jest porównywany do Pharrella Williamsa. Muzyka, jaką nagrywa jest połączeniem głębokich, soul’owo-jazz’owych kompozycji i trapowego klimatu. Na swoim koncie ma m.in. albumy „TrapHouseJazz” czy „The Pink Polo”, a jednymi z najbardziej znanych kawałków Masego są nagrane z FKJ „Tadow” czy opublikowane na youtube’owym kanale COLORS „Navajo”. Niedawno wydał nowy singiel pt. „Lady Lady”, a do Warszawy przyjedzie wystąpić w ramach trasy koncertowej Lady Lady Tour.

Masego – Lady Lady

Data: 29.09.2018
Doors: 20:00
Start: 21:00
Miejsce: Proxima

Bilety dostępne w sprzedaży od 14 czerwca o godz. 11:00 na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, GoOut.pl i Going. oraz oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Masego – Navajo

*** W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertem, wydarzenie zostało przeniesione z klubu Smolna do klubu Proxima. Zakupione wcześniej bilety zachowują swoją ważność.

Masz chęć na koncert ale nie masz jeszcze biletu? Jeśli tak to weź udział w naszym szybkim rozdaniu! Wystarczy skomentować ten wpis (będziemy też wdzięczni za lajeczka na FB)! Pierwsza osoba wygrywa podwójną wejściówkę na koncert!
(konkurs startuję w czwartek 27.09 o 9:00 rano)

Organizator: Follow The Step