Marrakesz - raj na ziemi

Maroko to jedno z piękniejszych miejsc na ziemi. Egzotyczne, zmysłowe i naładowane magią, jakiej nie znajdziemy gdzie indziej. Naszym ulubionym miastem tego niedużego państwa jest Marrakesz, tam zatrzymujemy się w cudownym L’Hôtel Marrakech. 

L’Hôtel Marrakech położony jest w samym centrum Marrakeszu, w tak zwanej Medinie. Samo otoczenie jest już niezwykle magiczne. Dookoła znajdziemy kolorowe stragany, cudowną architekturę i cieszące oczy zabytki. Warto też wspomnieć, że Marrakesz był jednym z ulubionych miejsc na wakacje i wypoczynek Yves Saint Laurent.

Miejsce, o którym dziś mowa było niegdyś pałacem Caidal, dziś jest to pięciogwiazdkowy luksusowy hotel, którego wnętrza są jak z bajki. Jednym z najbardziej urzekających miejsc w budynku jest jego ogród, który znajduje się w centralnym miejscu L’Hôtel Marrakech. Egzotyczna zieleń, niewielki basen i marokańska architektura. To połączenie, które przenosi nas do całkiem innej krainy, w której relaks wchodzi na całkiem inny level.

Każdy element wystroju jest tu dopracowany w najmniejszym szczególe. Posiłki podawane są w tradycyjnych glinianych naczyniach, napoje w szklankach w marokańskie wzory, a wszędzie stoją piękne lampiony, bardzo charakterystyczne dla tutejszego stylu. L’Hôtel jest uosobieniem uroku lat 30. XX wieku. Zarówno pod względem wystroju, jak i atmosfery. Ta jest tutaj wyjątkowo nastrojowa. Wszyscy którzy odwiedzili to miejsce, chwalą je za rodzinna i przyjazną atmosferę, dzięki której można poczuć się jak w raju.

źródło: www.l-hotelmarrakech.com