Marcin Czerwiński z viralowym hitem Brokat

„Brokat” – taki tytuł nosi najnowszy singiel Marcina Czerwińskiego. Utwór przeniesie nas w romantyczną podróż do miłości. Usłyszymy tu opowieść o dwójce ludzi, którzy zabłąkani, zagubieni odnaleźli się jak te dwa pasujące do siebie puzzle.

BrokatNowy singiel Marcina Brokat osadzony jest w klimacie muzyki Reggaeton, co słychać w szczególności w refrenach, gdzie charakterystyczne dla tego gatunku dembow (syntetyzowana perkusja o charakterystycznym brzmieniu) stanowi główny element brzmienia. Za produkcję odpowiada polsko – latynoski team producencki The Lions Cartel .

Marcin Czerwiński to kompozytor, wokalista i producent. Pierwszy raz dał się poznać w programie Polsatu „Must Be The Music. Tylko Muzyka”. Wokalistka jednak poszedł w kierunku swojego ulubionego gatunku muzycznego Urban Music, Reggaeton i Afro Pop. Jest nazywany prekursorem tej muzyki w naszym kraju. Marcin jest autorem swoich tekstów, komponuje muzykę dla siebie oraz dla innych artystów. Był również jurorem w programie „Śpiewajmy Razem – All Together Now” w Telewizji Polsat.

Marcin pochodzi z Częstochowy, ale od wielu lat mieszka w Warszawie. Muzyka to jego pasja. Komponowanie i produkcja sprawia mu ogromną radość i jest zarazem ściśle połączona z jego życiem zawodowym. Uwielbia też sport i ciężkie motocykle tzw. bad bike.

Jego utwory możemy usłyszeć w wielu stacjach radiowych i telewizjach muzycznych. Na swoim koncie ma wiele singli oraz w współprace m.in. z Popkiem, Bonsonem i Magdą Femme.

Aby być na bieżąco koniecznie śledź naszą zakładkę MUZYKA oraz nasz Instagram.