Kolejny weekend nowego sezonu i kolejni headlinerzy. W Warszawskim klubie Smolna już w piątek wystąpią Catz ’N Dogz, a w sobotę o wyjątkową noc z brzmieniami techno zadbają Marcel Dettmann i Ryan Elliott.

Pochodzący z Niemiec Marcel Dettmann to współcześnie jedna z najważniejszych postaci na międzynarodowej scenie techno. Świadczy o tym m.in. fakt, że od lat jest związany z tak ważnymi „markami” w muzyce elektronicznej, jak berliński klub Berghain czy wytwórnia Ostgut Ton, gdzie wydał m.in. dwa świetnie autorskie albumy. Ponadto, w trakcie swojej kariery miał okazję remiksować utwory Junior Boys, Moderata i Fever Ray, a jako DJ występował w najważniejszych klubach i na największych festiwalach na całym świecie. Obok Marcela Dettmanna, na Smolnej podczas sobotniej nocy wystąpi również inny producent związany z wytwórnią Ostgut Ton, czyli Ryan Elliott, a także polscy artyści – Deas, Private Press, Ricardo i Tenes.

Marcel Dettmann Boiler Room x Dekmantel Festival DJ Set

Ryan Elliott at The Peacock Society

Dzień przed wydarzeniem, którego bohaterami będą Dettmann i Elliott, w Warszawie ponownie wystąpi najbardziej uznany polski duet w muzycznej elektronice, czyli Catz ’N Dogz, którzy od niedawna są również rezydentami klubu Smolna. Na tej samej scenie wraz z nimi zagrają inni rezydenci – Eltron i Simon Mattson, a na patio przez całą noc będzie można usłyszeć sety na żywo autorstwa Foxall i Maryo.

Catz ‚N Dogz Boiler Room & Ballantine’s True Music Poland DJ Set

Więcej na www.smolna38.com