Mamaville :: Targi parentingowe

Mamaville to największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką parentingową.

Organizatorzy zapraszają nowych gości i tych, którzy odwiedzają targi regularnie. Lokalizacja targów na Stadionie Wrocław to dużo udogodnień dla Was:

  • możliwość dotarcia komunikacją miejską
  • parking na ponad 1000 miejsc
  • duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
  • przestronna strefa dla mamy i dziecka
  • atrakcyjna strefa relaksu

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. W jednym miejscu Organizatorzy zebrali oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa. Targi Mamaville promują aktywne mamy, działając zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów. Targi Mamaville to przede wszystkim zakupy u kreatywnych wystawców – najnowsze kolekcje, pomysły i produkty, premiery nowych marek oraz nowatorskie rozwiązania.

Niedziela 7 kwietnia z Mamaville to świetny pomysł na rodzinne wyjście, a w nim:

Strefa zakupów
U wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż:
ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi;
dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka

Strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych
Organizatorzy promują lokalne miejsca oraz prezentują najnowsze tematy związane z macierzyństwem. Dzieci mają super zabawę czy to w strefie z dmuchańcami czy przy stoiskach wystawców na mini warsztatach

Strefa relaksu
Na tę edycję organizatorzy zadbali o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść. Tu także spotkacie lokalnych wystawców, najlepsze foodtrucki oraz różnorodne stoiska także wegetariańskie i wegańskie.

Mamaville Targi Wrocław vol.8
Niedziela • 7 kwietnia • STADION WROCŁAW, Aleja Śląska 1
godziny 10:00 – 17:00
WSTĘP WOLNY
Wydarzenie: facebook.com