MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Wrocław

MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Wrocław vol.10. 20 września spotkamy się, aby jednego dnia, w jednym miejscu zaprezentować Wam śmietankę polskich projektantów i producentów polsce. W większości marki kreatywnych i przedsiębiorczych mam, które chciały czegoś więcej i postanowiły zaryzykować tworząc wspaniały asortyment. Ponad 100 wystawców związanych z tematyką macierzyństwa brzmi nieziemsko, a do tego zawsze dorzucamy premiery i nowości rynkowe!

STREFA ZAKUPÓW

U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Lista wystawców, warsztatów, bilety i wszystkie informacje znajdziecie tu https://targi.mamaville.pl/targi/wroclaw-vol-10-20-09/

WYKŁADY DLA RODZICÓW

Wykłady dla rodziców na Targach Mamaville Wrocław vol. 13!

Rejsteracja – https://app.evenea.pl/event/mvwrowyklady/

Pamiętaj o konieczności posiadania biletu wstępu na targi.

BIlety – http://bit.ly/biletywro13

Ilość miejsc na warsztaty ograniczona.

WAŻNE INFO

Bilety wstępu 10zł online –  https://targi.mamaville.pl/targi/wroclaw-vol-10-20-09/informacje/

Aby optymalnie rozłożyć w czasie ilość odwiedzających sprzedajemy bilety w 3 przedziałach godzinowych 10-12, 12-14, 14-17. Ilość miejsc ograniczona!!!

Bilet wstępu wykupiony na dany przedział czasu, będzie tylko upoważniał do wejścia w tych godzinach, ale nie ogranicza on czasu pozostania na targach.

Dzięki biletowi online nie będziecie musieli martwić się o ewentualne oczekiwanie w kolejkach do kas. Wystarczy podejść do obsługi przy wejściu, gdzie po okazaniu biletu zostaniecie wpuszczeni na halę targowa.

Wszystkie alejki dla odwiedzających będą miały minimum 4 m szerokości , aby zapewnić komfort zakupów.

Uwaga – ze względu na procedury koronawirusowe przy zakupie biletu online, każdy uczestnik będzie musiał zapoznać się i zaakceptować treść Regulaminu i Formularzu wywiadu epidemiologicznego zgodnie z wytycznymi rządu.

Wszystkie informacje znajdziecie https://targi.mamaville.pl

• Przy wejściu otwieramy dla Was bezpłatna szatnię.

• Targi odbywają się w Hali Stulecia

• Płatność na targach – niektórzy z wystawców przyjmują karty płatnicze, ale zdecydowanie zachęcamy do przyjścia z gotówką.

• Strefa MAMY I DZIECKA – możecie tam nakarmić czy przewinąć dziecko. Będzie przytulnie i pięknie!

MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Wrocław vol.10

Formularz rejestracji dla wystawców >> http://bit.ly/rejestracjawro

Miejsce targów: Hala Stulecia

Data: 20 września 2020