Kultowe miejsce nad Wisłą – Grunt i Woda – otwiera sezon!

Warszawskie Bulwary Wiślane wiosną i latem tętnią życiem. To tu mieszkańcy Warszawy uwielbiają spędzać wolne chwile. Już 14 maja, kultowa klubokawiarnia Grunt i Woda, oficjalnie otworzy sezon wiosna-lato 2022! Jak co roku, lokal zachęca i zaprasza bogatą ofertą warsztatową, animacyjna, taneczną i zabawową. A wszystko to podane z wysokiej jakości koktajlami w przyjemnym otoczeniu.

Grunt i Woda

Coraz cieplejsze dni i wieczory, zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W związku z tym, już 14 maja, znana i uwielbiana przez warszawiaków miejscówka Grunt i Woda, zaprasza na oficjalne otwarcie sezonu.

Po dwóch latach wypełnionych ograniczeniami, nadszedł czas na powrót nadwiślańskiego szaleństwa. 14 maja, w sobotę, w Grunt i Woda przy Bulwarze Flotylli Wiślanej, tradycyjnie już Nick Sinckler z zespołem otworzy sezon, a tym samym rozbuja i roztańczy podniebny parkiet.

Nick Sinkler polskiej publiczności dał się poznać uczestnicząc w znanym, telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd, gdzie dotarł do finału. Tworzy muzykę, oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, T-Love, Blue Cafe, Wet Fingers, Gromee, DJ Inox, MacLaro.
W 2021 wraz z Kayah wydał nowy singiel 'Kochaj różnym być’ którego podsumowaniem była wspólna trasa klubowa w największych polskich miastach.
W chwili obecnej przygotowuje się do wydania kolejnego albumu którego premiera już jesienią 2022.

Grunt i WodaSezon nad Wisłą w wykonaniu Grunt i Woda zapowiada się bardzo twórczo, kreatywnie, rodzinnie i tanecznie. Każdy, w klubokawiarni nad Wisłą znajdzie coś dla siebie, coś skutecznego na oderwanie się od miejskiego zgiełku.

Przewidywane są takie atrakcje jak Jam Session we wtorki, darmowe warsztaty DIY w środy, czwartkowe kubańskie potańcówki, piątki natomiast będa okraszone imprezami z DJami.
Weekendy to nie tylko wieczorne imprezy, ale i czas dla całej rodziny, dla przyjaciół.
W każdą sobotę już od maja w godz. 12:00-16:00 zapewnione będą darmowe animacje dla dzieci.
Dla dorosłych Grunt i Woda zaproponuje darmowe wydarzenie “Aperitivo time” – czyli cykl w ramach którego goście zaznajomią się z szeroko pojętą kulturą aperitivo, połączoną z live cookingiem lub nawet warsztatami kulinarnymi. A do tego jak zawsze będzie serwowane pyszne aperitivo by Martini.

Niedziela jest również czasem dla rodzin z dziećmi – tak jak w sobotę, będa zapewnione darmowe animacje dla dzieci. Dodatkowo, Grunt i Woda zapewni bezpłatną atrakcję dla najmłodszych
w postaci teatru i warsztatów kulinarnych na dzieci.
Niedzielne przedpołudnie warto spędzić “Aktywnie w plenerze”, dlatego w godz. 11:00-12:00, w każdą niedzielę od maja, będą odbywały się spotkania wokół pilatesu, stretchingu i jogi.

Gdzie: Grunt i Woda – Bulwar Flotylli Wiślanej
Kiedy: otwarcie sezonu: 14.05.2022 r. sobota
link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/5095825163842421

Jeśli chcesz być na bieżąco koniecznie śledź naszą zakładkę WYDARZENIA