Grunt i woda otwiera sezon letni po raz ósmy!

Piękna pogoda pozwala nam już działać, dlatego jeśli widzicie za oknem słońce to znak, że Grunt i woda otwiera sezon letni po raz ósmy!

Grunt i wodaA co przyniesie ósmy sezon Grunt i Woda? Jeszcze więcej wydarzeń, dzięki czemu każdy niezależnie od wieku i zainteresowań, znajdzie sposób by urozmaicić swój harmonogram.
Przewidywanie są atrakcje takie jak darmowe warsztaty DIY, czyli rękodzieło i tworzenie kompozycji ogrodniczych w środy, nie zabraknie również kultowych czwartkowych Kubańskich Potańcówek i weekendowych niezapomnianych imprez aż do nadwiślańskiego świtu przy akompaniamencie najlepszych dj’ow.

Grunt i Woda to nie tylko imprezy w weekendowe wieczory, to miejsce gdzie każdy spragniony lata może poczuć plażowy klimat, odetchnąć od miejskiego zgiełku, schłodzić się orzeźwiającym koktajlem i zażyć chwili relaksu. To też miejsce gdzie doskonale odnajdą się rodziny z dziećmi, nasi animatorzy zaopiekują się najmłodszymi gośćmi a nasi doświadczeni barmani – ich rodzicami. Dlatego zapraszamy Was bardzo serdecznie z Waszymi pociechami w soboty i niedziele od 12:00 do 16:00 na darmowe animacje dla dzieci, teatrzyki i warsztaty kulinarne.
A po weekendowych hulankach, czas na aktywny wypoczynek: joga/stretching/pilates w każdą niedzielę. Zabierz swoją matę i wpadaj na bezpłatne zajęcia nad Wisłą.

W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek dlatego śledźcie nasze wydarzenia aby być na bieżąco i niczego nie przegapić.
A skoro już mowa o niespodziankach… Najwięcej możecie ich się spodziewać podczas naszego oficjalnego otwarcia, które odbędzie się 16/17/18 czerwca!
W planach: w piątek koncert Techno Divas, w sobotę Sztuka Ciała i spektakl Star Wars i Sawa a w niedzielę koncert SłowoDaję.

Dla tych którzy nie mają planów na ten weekend, przygotowaliśmy:
27.05.2023:
12:00 – 18:00 Animacje dla dzieci
Od 20:00 – Impreza z DJ
28.05.2023:
11:00 – 12:00 – Aktywnie w plenerze – joga/stretching/pilates
12:00 – 18:00 Animacje dla dzieci

A już od 31 maja rozpoczynamy cykl warsztatów, tym razem ,,Wiszące szklane kule z sukulentami” prowadzone przez Zielone Tarasy. Widzimy się od 19:00.

Wszystkie wydarzenia będą dostępne na www.facebook.com/Gruntiwoda