Kuchnia w stylu Dolce&Gabbana

Dolce & Gabbana ponownie łączy siły z marką Smeg. Do kolekcji lodówek i małych urządzeń AGD, dołączyły kolejne klimatyczne sprzęty. Wszystkie oczywiście w bardzo włoskim klimacie, charakterystycznym dla duetu. Kuchnia z nimi na pewno nabierze całkiem nowego wyrazu!

Smeg to marka, której urządzenia i sprzęty same w sobie są już bardzo stylowe. Więc gdy pierwszy raz doszło do połączenia ich sił z Dolce & Gabbana nie mogliśmy opanować ekscytacji. Pierwsza linia lodówek była całkiem nowym spojrzeniem na wystrój kuchni. Po tym jak pierwsza wspólna mini kolekcja okazała się hitem, przyszła kolej na kolejną część. Tym razem były to małe sprzęty kuchenne, takie jak tostery, wyciskarki czy czajniki.

Teraz światło dzienne ujrzała kolejna odsłona kolekcji. Do kuchennej rodziny dołączyły dwie nowe lodówki, oraz całkowita nowość – kuchenka i okap! Te trzy rzeczy powstały w dwóch, bardzo włoskich wzorach. Już na pierwszy rzut oka widać, że są one dziełem duetu Dolce & Gabbana. Przyznamy, że od samego patrzenia mamy ochotę uciec do Włoch, lub przenieść Włochy do naszej kuchni!

źródło: smeg.pl