Jesteś fanką nowoczesnych technologii? Lubisz śledzić trendy i inspirować się historiami innych kobiet? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyj na bloga www.pieknieproste.pl i odkryj świat przyjaznych technologii Samsung! Swoimi zwykłymi – niezwykłymi historiami z technologią w tle na platformie dzielą się zaproszone do projektu Ambasadorki. W propagowanie idei #pięknieproste włączyły się kobiety nowoczesne, ambitne i realizujące swoje marzenia. 

Obecnie Ambasadorką projektu jest piosenkarka i reżyserka – Maria Sadowska wraz z mamą, Lilianą Urbańską. Już dzisiaj poznaj ich niesamowite opowieści, a dodatkowo weź udział w konkursie i wygraj 1 z 4 bluz, zaprojektowanych przez Sadowska Fashion dla #pięknieproste w limitowanej serii. Aby wygrać jedną z bluz w komentarzu pod informacją odpowiedz na pytanie: W czym na co dzień pomaga Ci nowoczesna technologia? Z nadesłanych zgłoszeń redakcja wybierze najciekawsze odpowiedzi i skontaktuje się ze zwycięzcami. Konkurs trwa do poniedziałku 9 marca 2015 do godziny 10:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej.

Zanim przystąpisz do konkursu przeczytaj >>>Regulamin

Kochane Czytelniczki:Konkurs dziś się zakończył. Dziękujemy za Wasz udział i komentarze. Wygrywają:

annagorska, Gosiak i Katarzyna. Prosimy o przesłanie pełnego adresu, imienia i nazwiska na adres: magazyn.example@gmail.com lub o kontakt telefoniczny pod numerem 730 202 545.