Z radością chciałam Was poinformować o konkursie organizowanym na blogu Cebrita. Pobudźcie swoją kreatywność, usiądźcie z bliskimi i stwórzcie swoje małe świąteczne arcydzieła, które przyozdobią Wasz dom w te piękne, rodzinne Święta Bożego Narodzenia. Wszystko po to, aby nie kupować tych wszystkich kiepskich ozdób Made in China, aby pielęgnować polską tradycję wykonywania ozdób świątecznych.
Gdy już zrobicie ozdoby według swojego, oryginalnego pomysłu, zróbcie im zdjęcie, a następnie prześlijcie na maila>> z tytułem „Konkurs Świąteczny”. Każdy może przesłać na konkurs maksymalnie 3 prace. Czekają nagrody!

sw_konkurs_cebrita_big

Konkurs trwa od 25 listopada 2009 do 10 stycznia 2010.
Organizowany jest wyłącznie przez blog cebrita.blox.pl. Wyniki konkursu zostaną podane na blogu w terminie do 7 dni, od dnia zakończenia.
Nadesłane prace oceni jury w składzie:

Agata Dębicka [piksele www.agde.blox.pl]

Ania Domaradzka – [ www.cebrita.blox.pl]

– Ja;) – Julita Wojczakowska z zespołu Pakamera [www.example.pl]

A nagrody to:

yassee Dekoracja ścienna z kolekcji yassee projektu Ani Domaradzkiej . Przekazana zostanie z radością dla twórcy najciekawszej ozdoby choinkowej lub dekoracji świątecznej.
Mairo Monster Przytulanka szwedzkiej firmy Mairo, produkującej wysokiej jakości tkaniny, rolety, akcesoria i dekoracje do domu oraz oryginalne zestawy dla dzieci.
Sponsorem nagrody jest rozwijający się właśnie sklep Lubimy Tkaniny, w którym można nabyć produkty Mairo.
naklej.pl Naklej.pl to galeria współtworzona przez polskich artystów, promująca samoprzylepne, wycinane folie winylowe jako formę wyrazu artystycznego. Winyle przeznaczone są do dekorowania ścian w mieszkaniach, kawiarniach i biurach.
Galeria ufundowała w nagrodę dla jednego zwycięzcy naklejkę Śmieciowa sztuka autorstwa Jakuba Kuczmy.
Kubek z wycinanką typograficzną Kubeczek z wycinanką typograficzną projektu Ani Domardzkiej.
dwie sztuki dla dwóch osób.

Zachęcam do udziału!!