18 grudnia w warszawskiej Stodole, na nowej scenie Open Stage, odbędzie się koncert zespołu Mama Selita. Warszawska formacja znana jest z rewelacyjnych występów na żywo. Obecnie promuje najnowszy album Materialiści, który zbiera doskonałe recenzje zarówno od fanów, jak i krytyków muzycznych.

Mama Selita ma na swoim koncie dwie świetnie przyjęte płyty, kilkaset koncertów w Polsce i kilka za granicą. Ostatni album zespołu, zatytułowany Materialiści ukazał się 6 października i od razu spotkał się z entuzjastyczną reakcją krytyków. Album ukazał się nakładem Fonobo Label. Firma MTJ jest dystrybutorem płyty. Wydawnictwo promował między innymi, utwór Na pół, który dotarł do pierwszych miejsc list przebojów i stał się numerem jeden wśród utworów pobieranych online. Kolejne single to: Godzilove, Maratończyk oraz Just do ID.

Grupa słynie z niezwykle żywiołowych koncertów. Zespół zagrał m.in. na festiwalu Woodstock i warszawskich Ursynaliach, a także na imprezach takich jak PKO London Live na Wembley Arena, Rock for People w Hradec Kralove, Zero Gravity w szwajcarskim Laaxi Hanna Hanna Art Festival na Słowacji. Ponadto Mama Selita wygrali polską edycję konkursu Hard Rock Rising, dotarli do półfinału programu Must Be The Music oraz wystąpili na gali wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyki.

Zespół Mama Selita tworzą:

Herbert Makuch – bas

Grzegorz Stańczyk – gitara

Igor Seider – wokal

Mikołaj Stefański – perkusja

Widzimy się dziś w Stodole!

 

PRZYPOMINAMY NASZ WYWIAD Z ZEPOŁEM