Kolorowe skarpetki stały się nieodzownym elementem naszego stroju. W świecie łódzkiego brandu Many Mornings nie ma miejsca na nudę. Jeśli skarpetki są w jednolitym kolorze – to tylko najbardziej wyrazistym z możliwych! Jeśli w printy, to najlepiej, żeby na dwóch skarpetkach były dwa różne. Uwielbiamy ich!

Dziś nie tylko dzieciaki biegają w skarpetach z zabawnymi nadrukami, ten trend pokochali dorośli. Nieważne, czy pracujesz w domu, czy w korporacji i obowiązuje Cię dress code? Przełam look kolorowymi skarpetkami! Chłopcy tworzący markę Many Mornings konsekwentnie namawiają nas do łączenia skarpetek w coraz bardziej odważne zestawienia. Garnitur i skarpetki w tukany? Proszę bardzo. Paryski szyk, czyli mokasyny i skarpetki we francuskie bagietki? Czemu nie! Lookbooki marki zachwycają. Każdy tworzy przepiękne historie i zabiera nas w kolorowy świat, w którym nie ma nudy. Do sesji zdjęciowych chłopaki zapraszają utalentowanych i niezwykle interesujących ludzi, a tacy modele w stu procentach oddają charakter marki!

Projekty Many Mornings to nie tylko świetne wzornictwo, ale przede wszystkim jakość i trwałość wykonania. Brand jest również twórcą akcji SHARE A PAIR: kiedy kupujecie parę skarpetek, druga jest przekazywana do domów dziecka lub domów opieki, dla bezdomnych i ludzi, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup tak niezbędnej rzeczy jak skarpety.

 

Produkty Many Mornings znajdziecie na Pakamera.pl