Kółko/Krzyżyk to polska marka, która od początku swojego istnienia udowadnia nam, że można robić odzież nie tylko wygodą, ale również ciekawą. Jednak to nie jedyna rzecz, którą może się pochwalić. Brand to również rodzinne historie – inspirujące i ciekawe.

Kaśka Marcinkiewicz
1 / 14

Tym razem Kółko/Krzyżyk (OX) zabrało nas na spotkanie z pięcioosobową rodziną, która chętnie wpuściła brand (ale również nas) do swojego artystycznego domu. Wszystko odbyło się w słoneczny poniedziałek, początek tygodnia to idealny czas na takie inspirujące spotkanie. Od samego progu starych drewnianych drzwi czuć, że jest to dom pełen rodzinnej miłości. Głównodowodzącymi są tu Marta i Antek, jednak ich rozbrykana gromadka lubi się czasem zbuntować. Jednak już na pierwszy rzut widać, że ta piątka uwielbia spędzać ze sobą czas.

Marta bardzo lubi retro klimaty, a do tego jest wokalistką w zespole Bardotka Trio. Antek także ma wykształcenie artystyczne. Oboje dzielą opiekę nad wspaniałą trójką Guciem, Józią i Joachimem. Cała rodzina od pierwszego spojrzenia pokochała modę serwowaną przez OX (Kołko/Krzyżyk). Józia wybrała czarno białe onsie, jak je założyła nie chciała ich zamienić na nic innego. Gucio uznał, że najwygodniejsze są joggersy oraz tshirt, a że znalazł się też taki sam dla taty, to tylko utwierdziło Gucia w przekonaniu, że lubi dokonał doskonałego wyboru. Mama Marta wybrała sukienkę o trapezowym kroju i dekoltem w kształcie litery V, z jej relacji wynikało, że czuła się w niej jak w drugiej skórze. Natomiast mały Joszko, świetnie czuł się w body, które jest w taki sam print jak ubranie mamy.

Śmiechów i radości nie było końca, a wszystko w ubraniach, które są wygodne i ciekawe. Do tego również są produktowane w polsce z dbałością o standardy UE. Wszytskie materiały wykorzystywane do produkcji posiadają atesty  GOTS (Global Organic Textile Standard) oraz Oeko Tex Standard 100.

Projekty marki Kółko/Krzyżyk (OX) dostpnę są na platformie Pakamera.pl!

Zdjęcia: Kaśka Marcinkiewicz / Projekt Matka, Ola Lipska / OX_wear