Wielkie gwiazdy kina czy muzyki lubią zaskakiwać nas odważnymi metamorfozami. Aktualnie pierwsze miejsce wśród najbardziej spektakularnych zmian zajmuję Christina Aguilera! Piosenkarka w magazynie PAPER pokazała całkiem nowe obliczę.

Christina Aguilera to gwiazda światowego formatu. Choć jej największa kariera przypada głównie na lata 90. i 00. to chyba trudno znaleźć osobę, która by jej nie znała. Na swoim koncie ma mnóstwo hitów, które nadal słychać w słuchawkach, jak i na imprezach.

Chociaż w swojej karierze przechodziła ostatnio trudne czasy, o czym mówi w wywiadzie dla magazynu PAPER, to gwiazda nie poddała się i wraca w całkiem nowej odsłonie. Naturalna, świeża ale również bogata w doświadczenie, zarówno związane z branżą muzyczną jak i życie prywatne.

Sesja dla magazynu PAPER to Christina Aguilera jakiej już dawno nie widzieliśmy i przyznamy się, że za taką „Krysią” właśnie tęskniliśmy. Za bardzo klimatyczne zdjęcia odpowiedzialna jest Zoey Grossman, metamorfoza modowa to dzieło Coline Bach, natomiast za make-up i włosy odpowiadają Kali Kennedy i Rob Talty.

Źródło: papermag.com