Są młode, przebojowe i już odnoszą sukcesy. Dziewczyny, których instagramy dziś prezentujemy, zabierają nas do swojego kolorowego i bajkowego świata. Ich rzeczywistość jest niebanalna, totalnie zwariowana i bardzo pociągająca. Podróżują, marzą, są odważne i nie boją się mówić tego, co myślą. Uwielbiamy je, bo przypominają nam, jak nie zatracić się w nudnej dorosłej rzeczywistości i pamiętać, że życie to przede wszystkim dobra zabawa.

@scootalo

Tworzy własny kanon piękna, podróżuje, robi tatuaże i poprawia matematykę, żeby przejść do następnej klasy. Emma to prawdziwy kolorowy ptak, a my lubimy ją za to, że pokazuje nam część swojego barwnego świata i ma do siebie ogromny dystans. Trądzik? Tak, to się zdarza, kiedy masz 17 lat. Co wcale nie przeszkadza w tym, żeby przy każdej okazji wyglądać świetnie.

@kopiszka

KOPI kochamy. Trudno się dziwić – jest niezwykle utalentowaną młodą projektantką. Jej projekty – nowoczesne, kobiece i bardzo nieoczywiste – podbijają serca wielu fanów mody i dobrego wzornictwa. Obserwuje świat przez różowe okulary i zachwyca swoją estetyką.

@hannakoczewska

Hania jest jedną z najbardziej utalentowanych modelek młodego pokolenia. Razem z nią przemierzamy zakątki Tokio i odkrywamy często zapomniane miejsca w Warszawie. Chociaż pozuje w edytorialach dla najważniejszych modowych tytułów, nie zgubiła swojego dziewczęcego uroku i luzu, za który ją uwielbiamy.

@joannakuchta

Przez wielu uważana jest za współczesną wersję słynnej Lolity. Jest młoda, piękna i świadoma swojej kobiecości. Uwielbia brokat, kolor różowy, sztuczne futra, ogromne maskotki i swojego chłopaka, którego poznała w internecie. Współpracuje z modowymi brandami, pozuje do zdjęć i zabiera nas w podróż po Wielkiej Brytanii i Irlandii, w której na stałe mieszka.

@coeursdefoxes

O Kasi Frąckowiak już nie raz Wam pisaliśmy. Kasia to marzycielka, która robi wszystko, żeby swoje marzenia spełniać. Na instagramie pokazuje najcenniejsze momenty ze swojego bajkowego życia: koncerty, wernisaże, piękne miejsca, przyjaciół i swoje magiczne portrety.

 

źródło: instagram