Kim Kardashian nie ustaje w swoim dążeniu do jak największych sukcesów. To właśnie wczoraj miała miejsce premiera jej marki KKW BEAUTY, do której odliczała od kilku dni na swoim Instagramie. Po setkach sneak peeków w kanałach social media, w końcu możemy zapoznać się z całą ofertą, jaką przygotowała dla nas Kim.

W ofercie Kim Kardashian znajdziemy przede wszystkim kosmetyki, których używa gwiazda: rozświetlacze i bronzery. Celebrytka wzięła pod różne kolory skóry klientek, przygotowała więc wiele różnych zestawów, odpowiednich do każdego odcienia karnacji. Kardashian West podkreśla, że ostatnio lubi mieć na sobie mniej makeup’u, widzieć swoją twarz opaloną i intensywnie rozświetloną, dlatego właśnie na tych kosmetykach się skupia. Nie obejdzie się jednak bez szminek w płynie w odcieniach nude, które są ulubionym gadżetem gwiazdy.

Kim nagrała video, podczas którego wykonuje swój makijaż kosmetykami linii KKW BEAUTY, a na instagramie marki możemy śledzić różne propozycje makijażu z wykorzystaniem produktów sygnowanych nazwiskiem Kardashian West.

Jeśli jednak chcecie kupić produkty marki KKW BEAUTY, musicie poczekać na kolejny drop – pierwsza seria wyprzedała się w kilka godzin!

 

źródło: www.instagram.com/kkwbeauty