KIERMASH x krakowska impreza modowa

Spędźmy mikołajkowy weekend w Krakowie – wraca Kiermash vol. V, czyli polska moda w najlepszym wydaniu! Tym razem specjalnie dla Was na Mikołajki podczas imprezy przestrzeń zapełni się nie tylko oryginalnymi ubraniami, nie zabraknie na niej również GWIAZDKOWYCH PREZENTÓW. Razem z Kiermashem na Dworcu Głównym w Krakowie odbędzie się małe Najedzeni Fest!. Czy może być więcej atrakcji podczas jednego weekendu?

Stary budynek Dworca Głównego, czyli jedna z najbardziej charakterystycznych przestrzeni Krakowa wypełni się po brzegi polską modą. Przez dwa dni będziecie mogli zobaczyć, przymierzyć i kupić najoryginalniejsze ubrania młodych polskich projektantów. A będzie w czym wybierać. Na edycję świąteczną zaprosiliśmy ponad 140 wystawców. Kiermash to pierwsze w Krakowie targi ukierunkowane na modę. To przede wszystkim oryginalne ubrania, które niejednokrotnie kupić można jedynie za pośrednictwem Internetu, doskonała jakość tkanin i wykonania, rynek fair trade. Podczas imprezy nie zabraknie również innych atrakcji m.in. strefy gastro z ciekawym, lokalnym jedzeniem. W tym roku organizatorzy połączyli siły z Najedzeni Fest!, jedną z najbardziej znanych krakowskich imprez kulinarnych.

Wśród wystawców znajdziecie m.in. The Bow Bow Ties, The Urban Beard, Senveniu, CADOaccessories, Insist, for.rest, Poligon, Mr Gugu&Miss Go, Pandamito, Jucha i Many Mornings.

 

Co? KIERMASH – krakowskie targi mody

Gdzie? Dworzec Główny w Krakowie

Kiedy? 5-6. grudnia

Więcej info: https://www.facebook.com/events/551804974966686/