Prabal Gurung przenosi nas w świat postapokaliptyczny lub… na inną planetę. Zaskakujący był również dobór modelki. Ambasadorką jesienno-zimowej kolekcji została Rosie Huntington-Whiteley! Jak wam się podoba nowe wcielenie Brytyjki?

Skały, wielki księżyc i różowo-filetowe niebo przywodzące na myśl widok z jakiejś nieznanej planety. Jest mroczno i trochę nieprzystępnie. Nie cytujemy wam powieści science-fiction, tylko opisujemy kampanię marki Prabal Gurung na sezon jeseń-zima 2014/2015. Gwiazdą tej sesji reklamowej została… Rosie Huntington-Whiteley! Jesteśmy zaskoczeni tym wyborem, ponieważ mimo niezwykłej urody Brytyjki, Rosie według nas nadaje się do bardziej komercyjnych zdjęć. Gdybyśmy mieli zgadywać, kogo projektant zaangażuje do tej reklamy, na naszej liście z pewnością znalazłyby się Jamie Bochert, Edie Campbell oraz Daphne Groeneveld.

Jednak piękna Rosie Huntington-Whiteley udowodniła, że jest dziewczyną z charakterem, a nie tylko piękną ślicznotką, która idealnie nadaje się jedynie do reklamy bielizny. 27-latka prezentuje kolekcję składającą się z futer, burgundowych sukni wieczorowych oraz swetrów.

Autorem zdjęć jest Daniel Jackson.