Chociaż temperatura za oknem wciąż nas rozpieszcza, już czas pomyśleć o ciepłym płaszczu. Specjalnie dla was przygotowaliśmy stylizacje modelek i znanych influencerek, w których główną rolę odgrywa jesienny płaszcz. Mamy nadzieję, że was zainspirują!

Jakie płaszcze nosimy w tym sezonie? Możliwości jest naprawdę wiele. W modzie wciąż pozostają nieśmiertelne czarne i camelowe płaszcze, ale jeśli masz ochotę trochę zaszaleć, wybierz bardziej odjechany model. Na przykład ozdobiony ciekawym deseniem. W tym sezonie króluje ponadczasowa krata i zwierzęce motywy. Zobaczcie na stylizację Sonii Lyson (@soniafrancex) w żółtym płaszczu ozdobionym motywem skóry węża. Blogerka połączyła go ze swetrem w pięknym, chabrowym odcieniu. Całość tworzy energetyczną, trochę zwariowaną, ale jakże piękną mieszankę. W końcu w modzie chodzi o dobrą zabawę!

W poszukiwaniu idealnego, jesiennego płaszcza koniecznie zajrzyjcie na stronę Pakamera.pl, gdzie znajdziecie piękne propozycje od polskich marek.

foto: @soniafrancex, @blaireadiebee, @camilacoelho, @carodaur, @annasharypova, @emilisindlev, @emmahill, @izabelgoulart, @jestem_kasia, @makelifeeasier_pl, @patriciasanes_, @pernilleteisbaek, @polliani