Jak zorganizować ślub idealny? - Targi Ślubne Wedding

Jeśli stoisz przed wyzwaniem, którym jest zorganizowanie ślubu, i jak na razie nie masz pomysłu na niego. To mamy ratunek! Targi Ślubne Wedding to wyjątkowe miejsce, gdzie można znaleźć masę inspiracji, które z pewnością pomogą stworzyć ślub idealny.

Jeśli planujesz ślub, to koniecznie zakreśl sobie w kalendarzu 19-20 października 2019 . To data, w której na PGE Narodowy odbywają się Targi Ślubne Wedding – czyli największa ślubna inspiracja sezonu!

Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej, oddzielając się jednocześnie grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, a stawiając na wszystko, co modne, oryginalne i na światowym poziomie. Podczas dwudniowego święta dla planujących ślub Targi Ślubne Wedding zaprezentują – ponad 200 wystawców, ekskluzywne kolekcje polskich i światowych projektantów na sezon 2020, warsztaty i panele dyskusyjne z ekspertami z różnych dziedzin m.in. z Ewą Zakrzewską – stylistką, ekspertem mody ślubnej XXL i założycielkami pierwszej w Polsce szkoły dla panien młodych i wedding pannerów The Bride School.

Premierowe pokazy mody ślubnej na sezon 2020 znanych i nieznanych dotąd marek i projektantów poprowadzi Rafał Maślak – Mister, juror, model i bloger modowy. Specjalną choreografię do pokazów przygotuje utytułowany tancerz i choreograf Żora Korolyov. W pokazach zobaczymy najnowszą kolekcję sukien ślubnych MACIEJ ZIEŃ WEDDING COLLECTION polskiego czołowego projektanta, baśniowe i niecodzienne suknie międzynarodowej gwiazdy sceny sukien ślubnych FAIRY TAILOR z Wilna– nowość na rynku polskim, zjawiskową kolekcję marki AGORA CELEBRATION polskiej marki z Wrocławia, istniejącej od ponad trzech pokoleń, cenionej w Polsce i zagranicą – znanej m.in. w Niemczech, Francji, Holandii, Grecji, Australii czy USA. Swoje najnowsze ekskluzywne kolekcje zaprezentują również marki: MADAM SHEARS, VIE DE CHÀTEAU ATELIER, ADRIA, MAVI, NULI, WHITE ANGEL EXCLISIVE, COLLINTER, ANNA SARNOWSKA, JOSH WEDDING.

modelki suknie ślubne wedding ślub

Targi Ślubne Wedding to wydarzenie skierowane do par młodych, świadków, ale również do ich rodzin i przyjaciół. W niesamowitej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych z całej Polski i ich bliskich, pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady, otrzymają moc inspiracji i porad do przygotowania idealnego ślubu i wesela. Po raz kolejny udowodnimy, że w polskiej branży ślubnej i około ślubnej dzieje się wiele!

Targi Ślubne Wedding kreują nowoczesną przestrzeń, wyznaczając trendy na nowy sezon w najbardziej prestiżowym miejscu w Europie na PGE Narodowym. Na ponad 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na to wydarzenie, korzystać ze specjalnej strefy urody i strefy inspiracji.

Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wyjątkowo wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów z cennymi nagrodami, niespodzianek i upominków.

targi ślubne wedding baner ślub

Do zobaczenia !
www.targislubnewedding.pl

Zdjęcia: materiały prasowe Targi Ślubne Wedding