Jak zaaranżować miejsce pracy?

Nasze miejsce pracy wiele o nas mówi. W zależności od tego, czy na biurku utrzymujemy porządek, czy zawsze mamy mnóstwo szpargałów, można łatwo określić, jaki jest nasz charakter. My dziś przyglądamy się miejscom pracy zaaranżowanym w domach. Dlaczego? Bo w tym starannie przygotowanym i urządzonym kącie naszego mieszkania, dajemy upust swojej kreatywności, dokańczamy projekty i często też szukamy inspiracji. Jak urządzić miejsce w pracy, kierując się zasadą „mniej znaczy więcej”. Jak zaaranżować wnętrze w minimalnym stylu i stworzyć idealne miejsce pracy bez zbędnych przedmiotów? Podpowiadamy.

Wybierając meble do domowego biura, powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na dwa elementy: przestronne biurko i wygodny fotel. Te dwa podstawowe przedmioty sprawią, że będziemy spędzać chętnie czas w tym miejscu, a praca będzie bardziej efektowna. Ważne jest również to, żeby zaakcentować nasze miejsce pracy jakimś osobistym przedmiotem. Możemy zrobić kolaż z ulubionych zdjęć czy postawić ulubioną figurkę. To, że miejsce ma być urządzone minimalistycznie, nie znaczy, że ma być pozbawione osobowości. W końcu to my mamy czuć się dobrze. Warto też zwrócić uwagę na to, jakie miejsca możemy wykorzystać – powiesić na ścianie półki, wieszaki, czy poszukać innych rozwiązań, które zagwarantują nam największą wygodę.

 

Do 14.04 możecie znaleźć na platformie Pakamera.pl przepiękne dodatki do wnętrz i meble w atrakcyjnych cenach, które z pewnością idealnie uzupełnią Wasz home office!

 

źródło: pinterest