Już niedługo rozpocznie się sezon karnawałowych imprez. Przez dobre kilka tygodni będą towarzyszyć nam cekiny, brokaty, złoto, srebro i idący z nimi oślepiający blask. Taki szalony maraton stawia nas przed nie lada wyzwaniem, które brzmi – co na siebie założyć?! Dziś jednak nie o ubraniach, a o dodatkach. Na naszym celowniku idealna imprezowa torebka.

Znalezienie idealnej imprezowej torebki nie jest takim prostym zadaniem. Po pierwsze chcemy by pomieściła wszystkie niezbędne rzeczy, takie jak telefon, dokumenty czy kosmetyki do poprawy makijażu. A po drugie musi ona dobrze wyglądać. Warto też mieć kilka opcji do różnych okazji. Nie założymy tej samej torebki do sukni na bal i do klubowej kreacji. Klasyka zostają tak zwane kopertówki, które występują w najróżniejszych wzorach i kolorach. Nadal popularne są również wszelkiego typu puzderka, które często są jak kolejny element biżuterii. Z każdym sezonem popularniejsze stają się wieczorowe torebki w klimacie vintage. Doskonale prezentują się one przy prostych kreacjach, dodając im oryginalności. W bardziej klubowych klimatach świetnie odnajdzie się nieduży plecak, torebka worek czy świętująca swoje odrodzenie nerka.

Wraz ze stylistami Pakamera.pl wybraliśmy kilka bestsellerowych modeli, które będą pasować do większości rzeczy i okazji. Wśród marek znalazły się takie polskie brandy jak Kulik, Mięta, Gawor, Nuff czy Dorothe. Każda z nich prezentuję nieco inny styl, z którym warto się zapoznać. Pamiętaj imprezowa torebka to idealne dopełnienie stylizacji. Możesz nią pokazać swój charakter i podkreślić karnawałowy klimat stroju.