Impreza KLIMAT wraca do klubu NIEBO - tym razem w wersji fluo!

Po wielkim sukcesie pierwszej imprezy z cyklu KLIMAT, warszawski klub NIEBO powraca z nową edycją tego wydarzenia. To nie tylko najbardziej klimatyczna impreza w mieście, to również wkład w ochronę środowiska! Impreza KLIMAT zaprasza!

Dżungla, ultrafiolet, elektroniczne dźwięki i hawajski street food. Fluo palmy zamiast zżółkniętych liści, kolorowe światła w miejsce wszechobecnej szarości, poke bowle zastępujące pierogi. LuLu Malina i rezydenci najlepszych elektronicznych imprez przeniosą was 29 listopada w inną szerokość geograficzną, gdzie w środku ultrafioletowego lasu tropikalnego znajdziecie najlepszy letni festiwal.

Impreza KLIMAT to nie tylko doskonała muzyka i specjalnie stworzona na tę noc scenografia, to również jedzenie! Wydarzeniu towarzyszyć będzie street food’owa wersja hawajskiego menu Raj w Niebie! Więc dla tych co nogi już odmawiają tańca, z pewnością nie zabraknie innych rozrywek!impreza klimat banerTak jak przy pierwszej odsłonie, również teraz klub NIEBO przekażę 1% dochodu z imprezy na cele Fundacji Nasza Ziemia.

Najbardziej klimatyczna impreza w mieście przed wami! Nie może was tam zabraknąć!

Zagrają:
– LuLu Malina
– GIGEE
– WEIKUM

START: 22:30

*lista FB free do 23:30

WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/652909118572486/

Rezerwacje stolików i miejsc siedzących przyjmujemy pod mailem: rezerwacje@klubniebo.pl

NIEBO – wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce szalonych imprez, klimatyczny bar, restaurację salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino i wiele innych. NIEBO na Ziemi, NIEBO w Warszawie.