W przestrzeniach warszawskiego klubu Smolna zagości nowa seria wydarzeń – Immersed by Desperados. Headlinerem premierowej odsłony cyklu, która odbędzie się już 13 kwietnia będzie Boris Brejcha.

Muzyka niesie ze sobą niezwykłe emocje, które pozwalają oczyścić umysł. To dzięki niej można zapomnieć o rzeczywistości, poczuć coś więcej i w pełni oddać się dźwiękom – choć na chwilę chwycić i zatrzymać coś, co jest ulotne. Właśnie to będzie wyróżniać najnowszy cykl wydarzeń Immersed by Desperados – unikalne muzyczne emocje. Do pełnego zanurzenia się w dźwiękach potrzeba jednak odpowiednich warunków i właściwego przewodnika, dlatego gość premierowej odsłony cyklu to postać jedyna w swoim rodzaju. Jego charakterystyczny styl określany jako „High-Tech Minimal” od lat zabiera w trans tysiące fanów na całym świecie. Headlinerem pierwszej edycji Immersed w przestrzeniach klubu Smolna będzie Boris Brejcha.

Boris Brejcha zadebiutował na scenie w 2006 roku i na przestrzeni lat stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów współczesnej sceny. To, co zawsze wyróżniało jego styl, to wielkie natężenie emocji, które jest obecne zarówno w studyjnych produkcjach, jak i występach na żywo w wielu zakątkach świata. 13 kwietnia to właśnie on zabierze publiczność w niezwykłą, przestrzenną podróż po oceanie dźwięków – pełnym energetycznych uniesień i chwytliwych momentów, które pozostawią po sobie wspomnienia na bardzo długo.

źródło: materiały prasowe