IKEA już niedługo otworzy swój sklep w Lublinie. Z tej okazji marka przygotowała bardzo dużo inicjatyw związanych z otwarciem planowanym na 3. kwartał 2017 roku. W tym tygodniu na lubelskim Krakowskim Przedmieściu mogliśmy zajrzeć do kawiarni IKEA po sąsiedzku. Co to za miejsce?

Wspaniale zaaranżowana przestrzeń to efekt wielu tygodni pracy. Doskonale przygotowane wnętrza to miejsce nie tylko na szybką kawę i przekąskę, ale również urokliwe miejsce do spotkań z przyjaciółmi. Kawiarnia IKEA to kilka pomieszczeń, które zostały zaprojektowane według różnych potrzeb. Znajdziemy tu miejsce do kreatywnej pracy, odpoczynku przy dobrej książce, czy spotkań biznesowych. Oczywiście znajduje się tu również kolorowy kącik przeznaczony dla najmłodszych.

To pierwsza taka inicjatywa na świecie. Mieszkańcy Lublina mają okazję poznać skandynawski tryb życia od podszewki. W kawiarni będą organizowane liczne bezpłatne warsztaty, spotkania, czy projekcie filmów ze Skandynawii. Na Krakowskim Przedmieściu hygge współżyje z kose, lämpöä i mysa, a wszystko oznacza tylko jedno: celebrację małych rzeczy i czerpania z nich energii, i radości.

 

zdjęcia: materiały prasowe