II Festiwal Świadomych Rodziców już w niedzielę 10 września w Katowicach!

Druga edycja Festiwalu Świadomych Rodziców zbliża się wielkimi krokami. Już 10 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędą się interesujące spotkania z ekspertami, warsztaty dla dzieci i rodziców oraz targi niezależnej mody i dizajnu tworzonych z myślą o najmłodszych i przyszłych mamach.

Festiwal Świadomych Rodziców jest skupiony wokół idei świadomego rodzicielstwa. Celem wydarzenia jest nie tylko stworzenie okazji do spędzenia w ciekawy sposób czasu w rodzinnym gronie, ale także promowanie świadomego podejścia do dokonywania wyborów dotyczących najrozmaitszych aspektów związanych z wychowywaniem dzieci, życiem rodzinnym i zdrowiem.

Do poprowadzenia spotkań i wygłoszenia prelekcji zostali zaproszeni eksperci związani z portalem „oMatko! Magazyn świadomych rodziców” oraz przedstawiciele partnerskich inicjatyw i instytucji. Oprócz wystąpień ekspertów zaplanowano też ciekawe warsztaty kreatywne i zajęcia praktyczne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Nieodłącznym elementem Festiwalu są również znane i lubiane targi niezależnej mody oraz dizajnu dziecięcego SILESIA BAZAAR Kids. Targi zgromadzą w jednym miejscu firmy z całej Polski, produkujące ubrania dla dzieci i przyszłych mam, akcesoria do wystroju dziecięcych wnętrz, produkty do pielęgnacji oraz praktyczne przybory ułatwiające opiekę nad dzieckiem. Będzie to już 5 edycja targów, które są idealną okazją do zakupienia produktów wysokiej jakości projektowanych i produkowanych przez niezależnych dizajnerów.

II Festiwal Świadomych Rodziców będzie również okazją do skosztowania pysznego jedzenia w rodzinnej Strefie Gastro. Zaplanowano również wygodną Strefę Rodzica TITOT, w której w spokoju będzie można nakarmić swoją pociechę. Na rodziców będą czekać także przewijaki.

Festiwal Świadomych Rodziców to pierwsza w Polsce impreza dedykowana współczesnym
i wymagającym rodzicom, która powstała z inicjatywy „oMatko! Magazyn świadomych rodziców” oraz Fundacji „Colors of Silesia”, organizatora cyklu targów SILESIA BAZAAR. 10 września 2017 odbędzie się druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronie internetowej projektu: www.festiwalrodzciow.pl .

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Godziny: 10.00-17.00

Wstęp: bilet normalny – 7 zł, bilet rodzinny (rodzice + dzieci lub dziadkowie + wnuki) – 10 zł, osoby do 15 r.ż. i po 65 r.ż. – wstęp darmowy