I LOVE 80'S & 90'S x ŁOWCY & MACIEK MUSIAŁ x POMOST 511 x POWERED BY KĘDZIOR

W najbliższą sobotę 19 lipca nadwiślańskie brzegi zakołyszą się w rytm imprezy rozkręconej przez Piotra „Kędziora” Kędzierskiego. Zagrają słynni Łowcy. Gościem specjalnym imprezy będzie aktor Maciek Musiał.

 

 

Lata ’80, a zwłaszcza ’90 to dla większości z nas etap „dorastania” – nomen omen – wszelakiego. Strzelanie z procy w dziadowskiego sąsiada, fikołki na trzepaku, przykładanie „babki” do rozdrapanych kolan, palenie żywicy (?!), podchody, granie w piłę w każdym możliwym miejscu… Pierwsze miłości, pocałunki za blokiem, mutacja głosu i rozkminka „czy już zgolić te wąsy”, randki z których nic nie wynikało, bójki z których wynikało za dużo…

Wszystko to wydarzenia wyjątkowe, które niby przez mgłę, ale ciągle mocno siedzą pod każdą kopułą. A jeśli nie do końca to warto je przypomnieć. Dlatego nasza impreza, to popisówka, gdzie każdy z biorących udział dj’i ma 45 minut na zaprezentowanie swoich faworytów sprzed dekad. Tej nocy może dojść do wielu niespotykanych sytuacji. Tej nocy wrócą 80s i 90s. Nad całością będzie czuwał niezastąpiony Piotr „Kędzior” Kędzierski, a z wizytą wpadnie gość specjalny – Maciej Musiał.

 

Co? I LOVE 80’S & 90’S x ŁOWCY & MACIEK MUSIAŁ x POMOST 511 x POWERED BY KĘDZIOR

Gdzie? Pomost 511

Kiedy? 19/07/2014, start: 21:00

Więcej info: https://www.facebook.com/events/253282028202899/