Huzior - kolekcja wiosna-lato 2018

Marka Huzior kolejny raz pokazuję, że połączenie tradycji rzemieślniczych i aktualnych trendów może owocować designem na najwyższym poziomie. Najnowsza kolekcja o nazwie OASIS jest tego świetnym dowodem! 

Huzior to marka, która nie boi się śmiałych projektów. Łączą w nich umiłowanie do najwyższej jakości i tradycji rzemieślniczych. Sprawia to, że każdego sezonu w ręce klientów oddają kolekcję, która łaczy autorski design z aktualnymi trendami.

Najnowsza kolekcja marki o nazwie OASIS to hołd dla pokoleń niezwykłych kobiet wywodzących się z Czarnego Lądu. Ich drogi od pierwotnego życia w afrykańskiej wiosce, pełnego koloru, mistycyzmu i prostoty, przez rewolucję lat 60-tych i 70-tych w Ameryce , walkę o równość, pokój i miłość, po lata 90-te, z ich subkulturą hip-hop’ową, pełną buntu, agresji i nadziei. OASIS to również nieprzemijająca fascynacja zachodniego świata stylem safari.

Wśród propozycji na sezon wiosna-lato 2018 znajdziemy wszystko to co powinno znaleźć się w garderobie podczas ciepłych dni. Naszą absolutną obsesją są rzeczy ozdobione wielobarwnymi kwiatowymi wzorami. Świetnie łączą się one ze skórzanymi elementami z kolekcji, jak i z klasykami, typu czarna spódnica czy jeansy, które z pewnością znajdziesz w swojej szafie.

Również tym razem, projekty wykonane są z włoskiej skóry o ekologicznej wyprawie oraz polskiej produkcji dzianiny z włókien naturalnych. Huzior to lokalna marka, której siła tkwi w doświadczeniu i perfekcji polskich rzemieślników.

Najnowsza kolekcja marki jest już w całości dostępna na platformie Pakamera.pl, wystarczy kliknąć tutaj!

Photography: Zosia Zija & Jacek Pióro
Styling: Filip Bala
Make up: Katarzyna Sobura
Model: Karolina Kur/United For Models