Hilltop Hoods :: australijski hip-hop w Polsce

Hilltop Hoods to chyba jedna z najbardziej rozpoznawalnych, australijskich grup hip-hopowych, w której skład wchodzą: Suffa, MC Pressure, a także DJ Debris. Już 16.10.2019 zagrają w nowej przestrzeni koncertowej Praga Centrum w Warszawie!

Pierwszą EP-kę „Back Once Again” wydali w 1997 roku, a na przestrzeni lat udało im się zgromadzić 7 studyjnych albumów. Są to między innymi – „Left Foot, Right Foot”, „The Calling”, „State of the Art” czy „Walking Under The Stars”. Dodatkowo większość ich albumów, gościła na pierwszych miejscach list sprzedaży! Ponadto, nagrali oni trzy płyty DVD: „The Calling Live”, „The City of Light” oraz „Parade of the Dead”. Najbardziej znane kawałki Hilltop Hoods to z kolei „Cosby Sweater”, nagrane z Montaigne i Tom Thum „1955” czy „The Nosebleed Section”. Na swoim koncie mają również współpracę z Sia, której tytuł to I love It.

Grupa już 16 października wystąpi na wyjątkowym koncercie w Praga Centrum. Będzie to z pewnością jedna z niewielu okazji w Polsce by zobaczyć i posłuchać ich na żywo! Dodatkowo, supportem będzie Mojo Juju, który również pochodzi z Australii, a jego muzyka krąży między takimi stylami jak Soul, R’n’B, Hip-Hop, POP czy nawet blues.

Data: 16.10.2019
Doors: 19:00
Start: 20:00
Support: Mojo Juju
Miejsce: Praga Centrum

Bilety dostępne już na: Follow The Step