HER NAME IS ROSALIE. Urodzinowa sesja Rosalie. x Pakamera.pl

Uwielbiamy szalone letnie zabawy do białego rana. Stałym punktem w naszym imprezowym kalendarzu stała się impreza urodzinowa Pakamera.pl. Z okazji swoich 13-tych urodzin przygotowali oni masę niespodzianek! Jedną z nich jest wyjątkowa sesja – HER NAME IS ROSALIE!

ROSALIE. to młoda, polska artystka, która w krótkim czasie zawojowała alternatywną scenę muzyczną. Jej twórczość to mieszanka amerykańskiego r&b i hip-hop’u lat ‘80/’90 z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Projekt HER NAME IS ROSALIE. podobnie jak muzyka pokazuje różnorodność stylu artystki. Powstał przy okazji koncertu Rosalie, który odbędzie się 13. lipca podczas 13. Urodzin Pakamera.pl w warszawskim Klubie Niebo.

Podczas sesji wspólnie z ROSALIE. postawiliśmy na ubrania polskich projektantów i niezależnych marek oddających jej charakter. Składają się na niego r&b i hip-hop pełen luzu oraz nuta delikatności, która podkreśla jej subtelność. Całość przełamują sportowe dodatki i odważne stylizacje. Jasne i ciepłe kolory oddają kobiecość ROSALIE., a mocne akcenty jej sportowego ducha.

Sesja zdjęciowa z okazji nadchodzących 13 urodzin PAKAMERA.pl odbyła się we wnętrzach klubu NIEBO.
MODELKA: Rosalie.
FOTO: Piotr Narewski / Piotr Narewski Photography
MUA & HAIR: Iwona Gzik
STYL: Aleksandra Kwiatkowska / Pakamera.pl
PRODUKCJA: Kinga Pawłowska, Maciej Macy Czerniejewski / Pakamera.pl
OPRAWA GRAFICZNA: Karol Machnio / Pakamera.pl

Link do 13. Urodzin Pakamera.pl: www.facebook.com/events/835944713265838/

 

Ubrania użyte w sesji pochodzą od polskich projektantów, więcej znajdziesz klikając tutaj.