Hair and nail concept - hair Nowak

Wszyscy doskonale wiemy, jak to jest z wyborem perfekcyjnego salonu fryzjerskiego – to zadanie niezwykle trudne. Ważne jest, żeby znaleźć fryzjera , który nie tylko rozumie nasze  potrzeby , ale także,  a może przede  wszystkim, potrafi doradzić, cierpliwie wszystko wyjaśni i z uśmiechem wytłumaczy takim laikom, jak ja „Co to jest ten olaplex?”. Hair and nail concept – hair Nowak jest dla mnie fryzjerskim Świętym Graalem i gorąco polecam ten salon wszystkim, którzy przez długi czas szukali fryzjera idealnego.

Hair & nail concept mieści się w budynku biurowym New City na warszawskim Mokotowie. Jeśli wybieracie się tam autem, nie obawiajcie się o problemy z parkowaniem. Budynek dysponuje dużym parkingiem, a koszty związane z parkowaniem pokrywa salon.

Fryzjer idealny!

Wnętrze salonu to duża industrialna przestrzeń, z częścią fryzjerską i strefą manicure/pedicure. Salon ma wąska specjalizację, ale dzięki temu mam pewność, że trafiłam w ręce specjalistów. Nie muszę pilnować tego, co się dzieje na mojej głowie. Wiem, że w rękach fryzjerów z salonu jestem bezpieczna. Mam świadomość, że fryzjer zajmie się tylko i wyłącznie mną. To jest mój czas na relaks!

Fryzjerzy współpracują z włoską firmą Davines. Koloryzacja i pielęgnacja włosów wykonywana jest przy wykorzystaniu kosmetyków tej marki. Dodatkowo Marek Nowak  – współwłaściciel i fryzjer w hair & nail concept jest również trenerem regionalnym marki Davines w Polsce.

Manicure i pedicure w godzinę!

Niemożliwe? A jednak! Na życzenie klientów manicure i pedicure wykonywany jest jednocześnie. Wygodny fotel do pedicure i duży wybór lakierów klasycznych i hybrydowych to dodatkowa zaleta, ale dla mnie najważniejszy jest fakt, że wszystkie narzędzia używane podczas zabiegu są sterylizowane w autoklawie medycznym! Czuję, że jestem we właściwym miejscu, bezpieczna i zadowolona, bo efekt końcowy przewyższa moje oczekiwania.

 

hair & nail concept – hair Nowak

Budynek biurowy New City – Marynarska 15

Tel. 022 360 40 40 lub 360 40 41

www.hairandnailconcept.pl

www.facebook.com/HairAndNail

 

zdjęcia: materiały salonu, rebellook.pl