Gwiezdne wojny w HBO GO | Kolekcja filmów dostępna na wakacje

Na fanów Gwiezdnych wojen czeka wakacyjna niespodzianka. Do HBO GO dodane zostaną filmy z tej kultowej sagi. Kolejne tytuły Gwiezdne Wojny pojawiać się będą w serwisie co piątek, począwszy od 17 lipca.

Co tydzień w wakacyjne piątki, zaczynając od 17 lipca, do biblioteki HBO GO dodawane będą kolejne filmy z serii Gwiezdne wojny. W pierwszym tygodniu użytkownicy serwisu będą mogli zobaczyć przede  wszystkim trylogię prequeli, czyli filmów:Gwiezdne wojny: Mroczne widmo, Gwiezdne wojny: Atak klonów oraz Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów.

Tydzień później dodana zostanie m.in. oryginalna trylogia Gwiezdnych wojen nakręcona w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, czyli: Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja, Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje oraz Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje.

Filmy z ostatniej trylogii, składającej się z sequeli oryginalnych części, tj. Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi oraz Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie pojawią się w HBO GO w ostatnim piątek lipca i pierwszy piątek sierpnia.

Poza trzema trylogiami do serwisu dodane zostaną także inne filmy, które powstały w ramach uzupełniania uniwersum Gwiezdnych wojen. Cała kolekcja dostępna będzie w HBO GO od 7 sierpnia. Sposobów oglądania sagi jest podobno kilka, wybór pozostawiamy widzom.

Niech moc będzie z Wami!

Szczegółowy harmonogram premier filmów z serii Gwiezdne wojny w HBO GO:

17 LIPCA

Mroczne widmo

PierwszyprequelGwiezdnych Wojenjestopowieścią o dwóch Rycerzach Jedi, którzy chroniąkrólową Amidalęw nadziei na  zapewnienie pokojowego zakończenia międzyplanetarnego sporu handlowego. W trakcie kolejnych splotów wydarzeń spotykają na swoje drodze AnakinaSkywalkera, chłopca obdarzonego niezwykłą mocą.

Atak klonów

Mija dziesięć lat od pierwszego spotkania i bitwy o Naboo.AnakinSkywalkernawiązuje zakazany romans z Senator PadméAmidalą, podczas gdy Obi-Wan Kenobibada sprawę zamachu na życieSenator i odkrywa tajną armię klonów stworzoną przeciwko Jedi.

Wojny klonów (2008)

Na linii frontu międzygalaktycznej walki dobra ze złem Obi-Wan Kenobi i AnakinSkywalker łączą siływ misji, która łączy jednoczy ich jako mentora i studenta Jedi. Razem stają do walki, aby uratować Republikę przed rozbiciem.

Zemsta Sithów

Wojny Klonów trwają już trzy lata kiedy Jedi ratują kanclerzaPalpatine’a przed Hrabią Dooku. Gdy Obi-Wan tropi nowe zagrożenie, Anakindziała jako podwójny agent między RadąJedi a Palpatinem i zostaje wciągnięty w jego złowrogi plan rządzenia galaktyką.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Młody i odważny Han Solo na pokładzie Sokoła Millennium przemierza galaktykę w poszukiwaniu przygód.W trakcie serii śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka, Han Solo zaprzyjaźnia się ze swoim przyszłym drugim pilotem Chewbaccą i spotyka osławionego hazardzistę Lando Calrissiana

24 LIPCA

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

W czasach wielkiego galaktycznego konfliktu grupa bohaterów pod wodzą zbiegłej buntowniczki JynErso oraz szpiega Rebelii Cassiana Andora, podejmuje się desperackiej misji, by wykraść plany Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium.

Nowa nadzieja

Luke Skywalker łączy siły z Rycerzem Jedi, zarozumiałym pilotem, Wookiee i dwoma droidami, aby ocalić galaktykę przez złowrogim Imperium, jednocześnie próbując uratować księżniczkę Leięz rąk DarthaVadera.

Imperium kontratakuje

Po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci, walka o Galaktykę nasila się. Siły Imperium zapędzają Rebeliantów na lodową planetę Hoth. Kiedy Han Soloi księżniczka Leia trafiają do Podniebnego Miasta Bespin, gdzie zostają pochwyceni przez Imperium, Luke Skywalker zaczyna trenować pod okiem mistrza Jedi–Yody. Kiedy rusza im z pomocą, musi stoczyć okrutny pojedynek na miecze świetlne z samym DarthemVaderem i stawić czoła rewelacji, która zmieni na zawsze jego życie i przeznaczenie.

Powrót Jedi

Imperium przygotowuje się do zniszczenia Rebelii jeszcze potężniejszą Gwiazdą Śmierci. Kiedy flota Rebeliantów podejmuje desperacki atak na gwiezdną flotę Imperium, losy całej Galaktyki wydają się zależeć od krytycznej rozgrywki ojca z synem – Luke staje bowiem twarzą w twarz z Lordem DarthemVaderem…

31 LIPCA

Przebudzenie Mocy

Trzy dekady po pokonaniu DarthaVadera i Imperium Galaktycznego pojawia się nowe zagrożenie. Złowieszczy Najwyższy Porządek próbuje zawładnąć galaktyką. Przeciwko niemu powstaje Ruch Oporu.

Ostatni Jedi

Wraz ze zniszczeniem Republiki nastaje czas panowania Pierwszego Porządku. Najwyższy Przywódca Snoke chce zmiażdżyć resztki Ruchu Oporu i umocnić swoją pozycję.  Ale nadzieja przetrwała: mistrz Jedi Luke Skywalker może jeszcze zmienić bieg wydarzeń.

7 SIERPNIA

Skywalker. Odrodzenie

Finałowa część sagi. Członkowie Ruchu Oporu muszą skonfrontować się ze swoją przeszłością i ponownie stawiają czoła Najwyższemu Porządkowi.

 

EXAMPLE.PL