Upragniona wiosna wreszcie do nas dotarła. To najwyższa pora na przeorganizowanie swojej szafy oraz odświeżenie garderoby. Jeśli nie macie pomysłu jak to zrobić i szukacie inspiracji z pomocą przychodzi Grand Bazar, który specjalnie dla Was zorganizował kolejną edycję targów mody. Odbędą się one niezmiennie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, znajdującym się przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Na ponad stu stoiskach pojawią się młodzi twórcy z Polski i zagranicy. Swoje projekty zaprezentuje m.in. Yeah Bunny, Dear John, czy Betterfly. Kupicie ubrania oraz dodatki i biżuterię (Bag’s philosophy, Fruit Bijoux), będzie Wasza ulubiona koronkowa bielizna od Senveniu oraz kolorowe t-shirty i tuniki od Kombokolor. Nie zabraknie też mody męskiej (The Urban Beard, Bowstyle,  Lavocca), czy vintage (Cukier Puder).

Mamy też dla Was kilka niespodzianek, jedna z nich to darmowe porady stylisty , który pomoże Wam w zakupowych decyzjach i doradzi jak dobrać odpowiedni strój do sylwetki. Kolejna niespodzianka to JEMERCED’s Garage Sale – Jessica Merecedes będzie wyprzedawała ubrania ze swoje szafy. Natomiast w specjalnej strefie beauty skorzystacie z darmowego masażu od Body Bar.

 

GRAND BAZAR

7 maja 2016 r. godz.: 11:00 – 19:00

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25, Warszawa

fb:  https://www.facebook.com/events/864885840323825/