Wszystkie wiosenno-letnie trendy w jednym miejscu? Tak to jest możliwe. Już 13 maja będziecie mogli zrobić zakupy i zapoznać się najnowszymi kolekcjami polskich i zagranicznych projektantów i marek. W tym celu zapraszamy na kolejną edycję targów mody Grand Bazar, która odbędzie się już 13 maja w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, przy Brackiej 25.

Projektanci i marki przygotowali dla Was mnóstwo nowości, na ponad 150 stoiskach pojawią się między innymi: Reinkreacja, My Signature, Yeah Bunny, czy Yes to Dress. Kupicie nie tylko ubrania, ale również biżuterię (Polańska & co, Fruti Bijoux) i dodatki (Bag’s philosophy, Papillon 4 you). Nie zabraknie smaczków ze świata vintage (Cukier Puder), a także mody dziecięcej (Memola, Titot, B-beam). Oprócz tego ponownie szykujemy małą strefę beauty, w której kupicie naturalne kosmetyki od takich marek, jak Jan Barba Natura, Domowy Kosmetyk, czy Glov. Jeśli szukacie dodatków do domu i kuchni koniecznie odwiedźcie My Mug Company i Silly Design. Dodatkową atrakcją będą stoiska slow food, na których zakupicie zdrowe artykuły spożywcze.

Szykujemy też dla Was niespodziankę – nasze targi odwiedzi autorka bloga JEMERCED – Jessika Mercedes, która będzie wyprzedawała ubrania ze swojej szafy.

Po zakupach zapraszamy do naszej strefy z relaksu, w której będziecie mogli odpocząć i coś przekąsić. Czas umili muzyka grana przez kolektyw DJ’ski.

 

13 maja 2017 r. godz.: 11:00 – 19:00

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25, Warszawa

Więcej info: https://www.facebook.com/events/442781559399764/