Grudzień to czas wielkiego przedświątecznego szaleństwa. Jeśli szukacie prezentowych inspiracji, to już w te sobotę w zabytkowym Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Grand Bazaru, na której pojawi się wiele pomysłów na upominki dla całej rodziny i przyjaciół.

Zaprezentują się m.in. Yes to Dress, Reinkreacja, czy LC Lucja. Kupicie nie tylko ubrania, ale także dodatki i biżuterię (Polańska &co, Skinissimo). Nie zabraknie mody męskiej (Underbeard, Bowstyle, The Urban Beard), a także smaczków ze świata vintage (Cukier Puder, Saint Warsaw). W naszym dziale beauty kupicie kosmetyki od takich marek, jak Jan Barba Natura, czy Domowy Kosmetyk, a na stoisku drogerii Novaya skorzystacie z atrakcyjnych promocji na koreańskie maseczki pielęgnacyjne.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne warsztaty z tworzenia ozdób na choinkę, które poprowadzą dziewczyny z wydawnictwa Tashka. Po zakupach będziecie mogli odpocząć w strefie relaksu, gdzie a na wygłodniałych czekać będzie Warszawa Powiśle ze świątecznym barszczem i pierogami. Nie może Was zabraknąć!

GRAND BAZAR – modne targi
2 grudnia (sobota) 2017 r. godz.: 11:00 – 19:00
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25, Warszawa
www.facebook.com