Circus!Circus! czyli kapsułowa kolekcja zaprojektowana przez włoską „wyrocznię mody”  Annę Dello Russo dla marki TOD’s to eksplozja kolorów i wzorów. Dyrektor kreatywna Vogue Japan nadała butom i akcesoriom marki nowe znaczenie.

Anna Dello Russo to niewątpliwie osobowość. Kobieta, która ma osobny apartament na swoje ubrania i otwarcie mówi, że prędzej wyrzuci z domu mężczyznę niż jakąkolwiek rzecz ze swojej garderoby. Włoszka nie boi się eksperymentować z modą, dlatego też nazywana jest często „kolorowym ptakiem ulicy”.

Jak widać przeciwieństwa się przyciągają, gdyż założona w latach 70-tych przez Dieggo Della Vallę marka TOD’s to prostota, kunszt i niewymuszona elegancja. Mokasyny i dodatki marki charakteryzuje ręczne wykonanie oraz najwyższa jakość materiałów. Anna Dello Russo i TOD’s? Połączenie niemal niemożliwe, a jednak kapsułowa kolekcja Circus!Circus! to strzał w dziesiątkę.

Inspiracją dla Anny Dello Russo była wystawa sklepowa, powstała w listopadzie zeszłego roku przy Madison Avenue, nawiązująca do motywu cyrkowego z filmów Felliniego. Kolekcja niewątpliwie przyciąga wzrok i będzie dostępna w Miami oraz przy Madison Avenue. Zobaczcie i oceńcie sami tę kolaborację.