W najnowszym, ekskluzywnym filmie marki Reebok główną rolę ponownie odgrywa supermodelka Gigi Hadid, ambasadorka marki. Klip jest koleją odsłoną ruchu #PerfectNever w ramach kampanii Be More Human.

Modelka, w trudnej treningowej pozycji deski, szczerze odpowiada na pytania o to, co ją motywuje i inspiruje, jednocześnie pokazuje swoje naturalne oblicze. Podczas intensywnych i wyczerpujących ćwiczeń pod okiem trenera Roba Piela z Gotham Gym, Gigi otwarcie opowiada o swoich sposobach na zachowanie pozytywnego myślenia. W chwilach zwątpienia poleca proste metody na poprawę nastroju: „1. Zadzwoń do mamy, 2. Jedz dobre jedzenie i 3. Idź na spacer „. Jej ulubionym powiedzeniem jest „dobre jest wrogiem wspaniałego”, a najlepiej czuje się po intensywnym treningu „wtedy wiem, że żyję, jestem szczęśliwa i czuję się silna”. Miłośniczka kampanii #PerfectNever Reeboka podkreśla również cnotę „ludzi, którzy są mili dla siebie”, zachęcając tym samym do inspirowania i motywowania osób wokół siebie.

Produkty prezentowane przez Gigi Hadid w filmie pochodzą z najnowszej kolekcji Reebok SS17 i są dostępne na stronie www.reebok.pl