Garażówka Sąsiedzka na Kołowej #2

17 października na Targówku Mieszkaniowym odbędzie się kolejna Garażówka Sąsiedzka. Wydarzenie odbędzie się w ARTHOUSE Kołowa w godzinach 12.00 – 16.00. Stoiska usytuowane będą na dziedzińcu za trybunami.

Garażówka Sąsiedzka na KołowejZa nami pierwsza garażówka w ARTHOUSE Kołowa

Ostatnia Garażówka Sąsiedzka na Kołowej spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Dlatego przychylając się prośbom uczestników i mieszkańców organizatorzy zapraszają wszystkich na drugą edycję. Wrześniowe wydarzenie minęło po znakiem niesamowitej życzliwości, przemiłej atmosfery oraz poszukiwania skarbów na stoiskach. Na szczególną uwagę zasługuje sukces zbiórki dla Domów Samotnej Matki. Lokalna społeczność okazała się wyjątkowo szczodra. Na zbiórkę przekazane zostały: sprzęt AGD, ubrania, zabawki edukacyjne, książki, artykuły gospodarstwa domowego a nawet rowerki i hulajnoga! Podczas garażówki zainteresowanie wzbudził także mobilny punkt Konsultacji Społecznych dotyczących planowanego na Kołowej 18 Miejsca Aktywności Lokalnej. Konsultacje zakończyły się 24 września, ich wyniki zostaną wkrótce zaprezentowane.

Udział w Garażówce Sąsiedzkiej na Kołowej

Udział zarówno dla wystawców jak i odwiedzających jest bezpłatny, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Sprzedawać można: ubrania, gadżety, buty, książki, płyty, książki, drobne AGD i RTV, meble, zabawki i inne skarby, które nie są już potrzebne. W przypadku pytań, można pisać na adres organizatora kontakt@arthousekolowa.pl

W czasie garażówki znajdzie się również coś dla najmłodszych

Garażówka to wydarzenie dla osób w każdym wieku, również rodzin. Dla dzieci przygotowano coś specjalnego. O godzinie 12.00 rozpoczną się warsztaty Street Art z Miss Dorys. Na ogrodzeniu ARTHOUSE Kołowa od strony Parku Wiecha powstanie praca plastyczna na banerze. Wypróbować będzie można różne typowe dla streetartowego stylu techniki takie jak szablony, wlepki czy też free hand. Prowadząca warsztaty Miss Dorys to znana i doceniana artystka, jej prace są rozpoznawalnym i lubianym elementem warszawskiej przestrzeni miejskiej. O godzinie 13.00 rozpoczną się warsztaty z języka hiszpańskiego z Pracownią Językową Targówek. To idealna okazja aby w ciekawy i przystępny sposób zapoznać się z tym językiem.

Zapraszamy!

Więcej o wyprzedaży garażowej w ARTHOUSE Kołowa znajdziecie na wydarzeniu.