Dla jednych forma umowy niewprowadzająca większych zmian w życiu i z tego też tytułu nie do końca potrzebna, dla innych ceremonia, na którą czekają latami. Ślub już nie dla wszystkich jest oczywistym następstwem wspólnie spędzanych lat w związku. Jednak Ci, którzy się na niego decydują marzą, by było to wydarzenie spektakularne, na długo zapadające w pamięć nie tylko młodej parze, ale wszystkim bliskim im osobom.

Mamy jesień. Podążając tropem stereotypów, to sezon plasujący się na drugim, może nawet trzecim miejscu w rankingu idealnych pór roku na wzięcie ślubu. Nic bardziej mylnego! Spróbujemy Wam udowodnić, że kolory jesieni stworzą Waszej ślubnej ceremonii klimat iście bajkowy, a kojarzone z jesienią dynie i  jabłka to ocean pomysłów na ślubne dania czy dekoracje.

Bardzo prawdopodobne, że liście wydają się Wam swego rodzaju przeszkadzajką, która w żadnym wypadku nie powinna być istotnym elementem podczas ceremonii Waszego ślubu. A co, gdyby spojrzeć na nie jak na idealną bazę do stworzenia bukietu albo chociaż uzupełnienia kwiaciarnianych kwiatów kolorowymi liśćmi? Droga do ołtarza usypana liśćmi? W przypadku ślubu w przestrzeni otwartej, naturalny liściasty dywan to ozdoba z najwyższej półki, a niewymagająca od nas nadmiernego wysiłku! L jak liście w naszym abecadle-niezbędniku w kategorii ślubów jesiennych, to tylko jedna z liter, za którą kryją się również lampiony. Jesienną porą, kiedy szybko robi się ciemno, rozwieszone na drzewach lampiony dają niesamowity efekt, nie tylko świetlny, ale również wizualny. Ciągle za mało kolorów? Może trochę pomarańczu? Tutaj od razu na myśl nasuwają nam się dynie. Dynie możemy wykorzystać nie tylko podając gościom przepyszny krem z dyni, ale mogą również stanowić ozdobę, która przywita bliskich przy wejściu, równie dobrze możemy wyciąć jej wnętrze i wypełnić je świeczkami. Obawiacie się, że goście będą marznąć podczas odbywającej się na świeżym powietrzu ceremonii albo podczas nieuniknionych wycieczek na dwór? Pomyślcie o drewnianej skrzynce pełnej ciepłych kocy.

To tylko ułamek naszych propozycji. Po resztę pomysłów koniecznie przejrzyjcie inspirującą galerię zdjęć.