Przewodnik Faktorii Win to zaproszenie do wyjątkowego świata wina. Krainy nut smakowych, okazji i łączących się z nimi stylowych przedmiotów. Za pomocą skomponowanych z bogactwa przenikających się światów układanek, Faktoria Win przedstawia 5 wybranych pozycji z selekcji jesień-zima 2014/2015. Zobaczcie ich propozycje


Każda otwarta butelka wina to galeria aromatycznych inspiracji. W kieliszku możemy wyczuć oryginalne nuty smakowe delikatnie łączące się z powietrzem, wyraźny smak konkretnego szczepu winogron czy charakterystyczne przyprawy. Oprócz wszystkich składników wina na jego smak wpływa również moment, w którym zostało otworzone, otaczający nas ludzie, przedmioty czy barwy. Przewodnik Faktorii Win to historia spotkania wina i stylu życia, kreowanego przez kolory i kształty. Publikacja opowiada o sytuacjach, którym towarzyszy butelka wina – wręczaniu prezentu, randce, posiłku, relaksie i czasie spędzanym z przyjaciółmi.
Przewodnik na każdą okazję powstał, aby pomagać w wyborze wina, które będzie wypełniało wszystkie ważne okazje dobrymi emocjami. Faktoria Win wierzy, że wino odpowiednio dobrane do okoliczności ma szansę okazać swoją pełnię i zaskoczyć smakami, o których trudno przeczytać na etykiecie.
Zaprezentowane w Przewodniku wina stanowią bardzo małą część, składającej się ze 120 pozycji kolekcji Faktorii Win. Właściwy wybór najlepszych win z niezwykle bogatej oferty światowej to karkołomne zadanie, dlatego Faktoria Win oddała je w ręce specjalistów. Cała oferta to wynik rzetelnej i rygorystycznej selekcji sprawnego podniebienia firmowych profesjonalistów. Bezpośrednia współpraca z poszczególnymi winnicami pozwoliła nie tylko na trafną selekcję, ale także na ustalenie rozsądnej ceny za wysokiej klasy, zróżnicowane wina. Dostarczać na stoły Polaków świetnej jakości wina na każdą kieszeń i okazję – to właśnie filozofia przyświecająca zespołowi Faktorii.

 

Źródło :: Mat.prasowe/faktoriawin.pl