Gdyby kolekcja Endless Summer była kobietą, roztaczałaby wokół siebie aurę tajemniczości. W swojej skromnej postaci skrywałaby nieco rogatą duszę.
Zaczynając rozmowę skupiałaby wokół siebie niedostępnych dla innych kobiet mężczyzn. Zapytana o wiek, milczałaby subtelnie się uśmiechając. Jej zapach, choć delikatny, zapadałby w pamięć. Spotkana po latach, usłyszałaby komplement o czasie, który jej nie dotyka. Taka byłaby E.S. : ponadczasowa, zmysłowa, tajemnicza i intrygująca, a jednocześnie skromna i dbająca o każdy szczegół swojej osoby.
Letnia kolekcja Robotów Ręcznych jest odpowiedzią na nieprzewidywalność, którą co roku serwuje nam polskie lato. Proste formy zaklęte w nieprzyzwoicie dobrej jakości włóczce, nieskomplikowana konstrukcja i szczególna dbałość o detale to wiodące cechy kolekcji.
Zmysł dotyku nakarmi chłód lejącej bawełny i miękkie ciepło wełny z merynosów. Odsłonięte płaszczyzny oprawią najpiękniejsze detale ciała. Szum zwiewnych roztańczonych krótkich spódnic przywieje miłe wspomnienia z dzieciństwa. Atmosferę podsycą kontrasty, które niesie ze sobą jedwab i szyfon łączony z wełnianymi ściągaczami. Masywne dodatki zakotwiczą zwiewne i delikatne dzianiny.

Kolekcja została stworzona, aby lato nigdy nie musiało się kończyć.

A my uchylamy rąbka tajemnicy :: nowa kolekcja już od 1 kwietnia dostępna  w pakamera.pl

2-0-endless-summer