Powitaj jesień z Ekotykami

Nadchodzi okazja do przygotowania się na długą jesień i zimę – Targi Kosmetyków Naturalnych Ekotyki zapraszają z końcem września do Krakowa (22-23.09) i Katowic (29.09)!
Otul się odżywczymi masłami do ciała, rozgrzewaj naturalnymi peelingami, zrób zapasy pachnących świec i mydeł, olejków do ciała, kremów i innych eko-mikstur. Targi Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią
dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Ale przede wszystkim to targi
– tu załapiesz się na wyjątkowe promocje, skorzystasz z rabatów i ofert specjalnych, ale tezż po prostu się potargujesz 🙂 Tym bardziej, że na gości Ekotyków będzie czekało w sumie ponad 100 wystawców!
Ekotyki to wyjątkowe marki, które opierają produkcję swoich kosmetyków na
naturalnych surowcach. Znajdziesz tu ogromny wybór kosmetyków organicznych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach. Targi są bezpłatne dla odwiedzających.
W Krakowie targi odbędą się w weekend22-23 września w Pałacu Czeczotka – całe drugie piętro wypełnią produkty do naturalnej pielęgnacji ciała i zmysłów, zaś piętro niżej będzie można przy okazji odwiedzić targi dizajnu Kiermash.
W Katowicach Ekotyki zapraszają 29 września do Galerii Szyb Wilson, gdzie oprócz naturalnych zakupów, goście będą mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć jogi i odpocząć w strefie foodtrucków.
Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas –  wegetarianki, miłośniczki naturalnej pielęgnacji,
psów i dobrego dizajnu. Pomysł na targi zrodził w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację
i szukała naturalnych zamienników ulubionych produktów z drogerii.
Linki do wydarzeń na Facebooku, gdzie śledzić mozzna ogłaszanych przez organizatorów wystawców oraz czekające na gości niespodzianki: